Pronájem domu 190 m² bez realitky

Hamsíkova, Praha - Motol

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Majitel nabízí k pronájmu řadový RD, po částečné rekonstrukci na Praze 5 na Homolce, V domě se náchází dva byty. Přízemí 2+KK wc a koupelna+ garáž a před ní ještě další parkovací stání, v prvním patře 3+1 s balkónem wc a koupelnou , dům má zahradu 300m2 s bazénem a dole s suterénu jedna velka místnost, jenž lze využít jak uložný prostor nebo jako...
Majitel nabízí k pronájmu řadový RD, po částečné rekonstrukci na Praze 5 na Homolce, V domě se náchází dva byty. Přízemí 2+KK wc a koupelna+ garáž a před ní ještě další parkovací stání, v prvním patře 3+1 s balkónem wc a koupelnou , dům má zahradu 300m2 s bazénem a dole s suterénu jedna velka místnost, jenž lze využít jak uložný prostor nebo jako tělocvična s oknem. RD je vybaven nábytkem i el.spořebiči. RD se nachází v klidné části s perfektním spojením do centra Prahy, rovněž v okolí dobrá občanská vybavenost.
(nákupní centra, nemocnice, škola, sportovní centra, Golf).
Dodávky energie a služeb si hradí nájemce. Měsíčně cena pronájmu 32.000,- .
RD je k nastěhování ihned.
V případě zájmu možno kontaktovat na tel. čísle 603 824 312 nebo mail Lubomir.zelenka@seznam.cz
zobrazit celý popis
The owner offers for rent terrace house, after a partial reconstruction of the Prague 5, Homolka, The house has two apartments. Ground floor two bedrooms and bathroom wc garage and another in front of her parking space on the first floor balcony 3 +1 with toilet and bathroom, the house has a garden 300 m2 with swimming pool and below the basement with one large room, which can be used as storage...
The owner offers for rent terrace house, after a partial reconstruction of the Prague 5, Homolka, The house has two apartments. Ground floor two bedrooms and bathroom wc garage and another in front of her parking space on the first floor balcony 3 +1 with toilet and bathroom, the house has a garden 300 m2 with swimming pool and below the basement with one large room, which can be used as storage or as gym with the window. House is furnished and has all electrical devices.
RD is located in a quiet area with a perfect connection to the city center, also in a good neighborhood amenities. (shopping centers, hospitals, schools, sports centers, golf).
Power supplies and services are paid by the tenant. Monthly rental price 32.000, -.
Family house is ready to move immediately.
In case of interest can be contacted on telephone number 603 824 312 or email Lubomir.zelenka @ seznam.cz
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
190 m²
cena:
32.000 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více