Prodej rekreačního objektu 106 m² bez realitky

Přestavlky u Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rekreační chata se nachází v pěkné přírodní lokalitě Přestavlky u Slap. Tato lokalita je cca 30 km od hranice Prahy a cesta autem trvá cca 1/2 hodiny. Jedná se o lokalitu plnou zeleně a čisté krajiny. Ve vzdálenosti cca 800 m od objektu se nachází golfový areál Golf Park Slapy sv. Jan a cca 400 od objektu se nachází klidná zátoka vodní přehrady Slapy (naproti Modrá...
Rekreační chata se nachází v pěkné přírodní lokalitě Přestavlky u Slap. Tato lokalita je cca 30 km od hranice Prahy a cesta autem trvá cca 1/2 hodiny. Jedná se o lokalitu plnou zeleně a čisté krajiny. Ve vzdálenosti cca 800 m od objektu se nachází golfový areál Golf Park Slapy sv. Jan a cca 400 od objektu se nachází klidná zátoka vodní přehrady Slapy (naproti Modrá laguna). Okolí je vhodné k pěším procházkám, stejně jako k cyklistickým výpravám. Objekt se nachází na vlastním svažitém pozemku, který je přístupný ze dvou stran. Z jedné strany branka a z druhé strany brána pro vjezd osobního automobilu. Na pozemku se nachází vzrostlý živý plot, který ze dvou stran chrání soukromí pozemku, vzrostlé stromy i keře. Na pozemku je rovněž místo k posezení kryté pergolou, vybavené venkovním grilem.
Chata je zděná, se sedlovou plechovou střechou. Budova se skládá ze suterénu, částečně zahloubeného do svahu, přízemí a prvního patra (podkroví). V suterénu se nachází garáž, ze které vstoupíte do místnosti, která byla plánována jako dílna, nicméně jedná se o čistou útulnou místnost, která se dá použít i k jiným účelům. Z této místnosti je ještě vstup do malé komory (skladu). V přízemí je umístěn hlavní chod do objektu, z chodby se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny se záchodem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem (tekoucí teplá i studená voda) a splachovacím záchodem. Kuchyňka je vybavena starší, ale plně funkční kuchyňskou linkou se dřezem s teplou i studenou vodou. Z obývacího pokoje je možné vyjít na prostornou terasu, ze které je krásný pohled do okolí, a která přímo vybízí ke slunění. Do prvního patra (podkroví) se dostaneme po dřevěných schodech z chodby v přízemí. První patro je koncipováno jako jedna velká místnost, nicméně toto patro je možno bez větších problémů přepažit na dva až tři pokoje.
Do objektu je zavedena elektrická energie 220/380V, vodovod a objekt je vybaven vlastní žumpou. Vytápění je z krbových kamen přes radiátory.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+1
plocha:
106 m²
cena:
1.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více