Prodej pozemku bez realitky

Příchovice u Přeštic, Plzeňský kraj

499.000 Kč

Popis

http://pozemek-pro-dum-za-cenu-bytu.webnode.cz/
Ideální parcela pro toho, kdo chce bydlet blízko Plzně (1 hod. do Prahy) a mít vlastní dům za cenu bytu s malou zahradou, která nezabere příliš času a přesto poskytne soukromí a možnost relaxace. Dostupná cena + rozměry dostatečné pro samostatně stojící dům s garáží!
Je také možné přikoupit vedle ležícící pozemek a na obou pozemcích realizovat například dvojdomek. Více informací o vedlejším pozemku zde: http://wittmann.eu

Jedinými omezeními vyplývajícími z územního rozhodnutí jsou: max. 2 nadzemní podlaží a podkroví + střecha se sklonem! Na pozemek se nevztahuje žádné časové omezení zahájení výstavby!

V lokalitě již byla vzhledem ke vstřícnosti místně příslušného stavebního odboru (MÚ Přeštice) realizována i stavba RD s pultovou střechou.

Pokud jde o zastavěnou plochu, neexistuje zde žádné jiné omezení, než obecně platné zásady pro výstavbu dle platné legislativy.

Nabízený pozemek je ideálně orientovaný vůči světovým stranám, kompletně zasíťovaný a po vyřízení stavebního povolení je možné začít na něm ihned stavět! V okolí jsou též hotové perfektní komunikace s parkovacími stáními.

Na východní straně navíc pozemek sousedí s nezastavitelnou prolukou, kudy vede vodovod. Tato proluka v podstatě zvětšuje o dalších více než 3,5 m odstupovou vzdálenost od nejbližší stavby směrem na východ. Nebo umožňuje maximální využití pozemku umístěním neobytných místností domu na jeho východní stranu a posunutím stavby co nejblíže hranici pozemku. V tomto případě je nutné dodržet vzdálenost 1,5 m ochranného pásma od vedení vodovodu.

Na jihu je hranice pozemku tvořena terénním zlomem, což přináší naprosté soukromí z jižní strany. Několik metrů pod úrovní pozemku je odstavná plocha autoparku a do budoucna zde nehrozí výstavba, jež by mohla zastiňovat výhled nebo narušovala soukromí. Při vhodném architektonickém řešení zahrady (živý plot) se dá prostor zahrady maximálně využít a situovat k jižní straně plotu např. posezení.

Na západě sousedí pozemek se stejně širokou parcelou, na niž navazuje plánovaná výstavba řadových RD.

Na severu je přístupová komunikace.

Pozemek leží téměř v lůně přírody a přitom zde vzhledem k poloze obce a územnímu plánování nehrozí žádné nemilé překvapení v podobě magistrály za plotem atp. Do lesa kousek, k řece také, vzhledem k poloze pozemku však nehrozí žádné nebezpečí pádu stromů na dům nebo povodně.

Obklopeny lesy a loukami a přitom na dosah městu Přeštice (2 km) a v blízkosti Plzně (24 km) i Prahy (hodina jízdy autem) jsou Příchovice krásným místem k bydlení. Klid, krásný výhled, procházky v lukách a lesích, rybaření, možnosti sportovního vyžití - pěší turistika, cykloturistika, kanoistika, házená, plavání atd. V obci je kanalizace, vodovod a plyn, mateřská škola, moderní sportovní areál, hostinec, 2 obchody, plovárna na ostrově na řece Úhlavě, autobusové spojení atd.

http://pozemek-pro-dum-za-cenu-bytu.webnode.cz/

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 183810
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice Garsoniéra
Plocha 304 m²
Cena: 499.000 Kč Chci hypotéku
Město: Příchovice
Městská část: Příchovice u Přeštic
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 760

Aktivních inzerátů
bez provize

9 151

Realizovaných obchodů
tento rok

439 401 562 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

499.000 Kč