Pronájem bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

Kamenná, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Výhodné ubytování v oddělené části bytu, se samostatným vchodem a tedy zcela nezávislým provozem.
Celkem cca 55 m2 - foto v příloze.
Voda, plyn, elekřina, ústřední topení, dobrá poloha pro bezdrát. internet, TV multiplex nebo TV ze satelitu. Kuchyňský kout je dostatečně velký nejen pro přípravu jídel, ale má i moderní sprchový kout, ohřev vody je samostatným...
Výhodné ubytování v oddělené části bytu, se samostatným vchodem a tedy zcela nezávislým provozem.
Celkem cca 55 m2 - foto v příloze.
Voda, plyn, elekřina, ústřední topení, dobrá poloha pro bezdrát. internet, TV multiplex nebo TV ze satelitu. Kuchyňský kout je dostatečně velký nejen pro přípravu jídel, ale má i moderní sprchový kout, ohřev vody je samostatným průtokovým plyn. ohřívačem - Junkers. V předsíni samostatné WC.
Pokoje s parketami, ložnice s kobercem, vše nově vymalované, okna na SZ a JV. Nabízíme se základním nábytkovým vybavením pro 2 osoby, s autom. pračkou,chladničkou, kuchyň. linkou s dřezem, dvoukolovým el. vařičem atd... po projednání můžeme vybavení rozšířit.

Jedná se o klidnou část Brna, s výbornou dostupností městské hromadné dopravy, ale v nečekaně příjemném prostředí: les, řeka, vycházky, cyklotrasa - výhled z bytu na Špilberk.
Cena vyjednávací - dohodou po osobním jednání.
zobrazit celý popis
Budget accommodation in a separate part of the apartment, with separate entrance and is completely independent operation.
A total of 50 m2 - photo in the Annex.
Water, gas, elekřina, central heating, good location for wireless. Internet TV multiplex or satellite TV. The kitchen is large enough not only for food preparation, but also has a modern shower, hot water is a separate gas flow....
Budget accommodation in a separate part of the apartment, with separate entrance and is completely independent operation.
A total of 50 m2 - photo in the Annex.
Water, gas, elekřina, central heating, good location for wireless. Internet TV multiplex or satellite TV. The kitchen is large enough not only for food preparation, but also has a modern shower, hot water is a separate gas flow. heater - Junkers. In předsíci separate toilet.
Pkoje with parquet floor and a carpeted bedroom, all newly painted, the windows in the NW and SE. We equipped with basic furniture for 2 persons, with the car. washing machine, refrigerator, kitchen. area with a sink, two-wheeled electric. stove, etc. .. after discussion, we can extend equipment.

It is a quiet part of Brno with excellent access to public transport, but in an unexpectedly pleasant environment: forest, river walks, cycle - the view from the apartment on Spilberk.
Price negotiation - agreement for a personal meeting.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
7.500 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více