Pronájem bytu 2+1, 45 m² bez realitky

Osadní, Praha - Holešovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prohlídka pro zájemce možná 02.02.2016 v úterý v 16:30 hod. či po domluvě. Nájem je odstupňován dle intervalu placení - prosím čtěte viz níže..
Nově luxusně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1+šatna, k dispozici sklep a zasklená pavlač před bytem. Pokoje jsou průchozí, vhodné pro pár nebo menší rodinu. Samostatná kuchyně, samostatný obývací pokoj, ze kterého...
Prohlídka pro zájemce možná 02.02.2016 v úterý v 16:30 hod. či po domluvě. Nájem je odstupňován dle intervalu placení - prosím čtěte viz níže..
Nově luxusně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1+šatna, k dispozici sklep a zasklená pavlač před bytem. Pokoje jsou průchozí, vhodné pro pár nebo menší rodinu. Samostatná kuchyně, samostatný obývací pokoj, ze kterého je vchod do menší ložnice i šatny. V bytě použity nejlepší materiály, kuchyně od firmy Hanák v ceně 250.000,-Kč, nové posuvné dveře Sapeli, obklady Rako a pod. Byt je dispozičně řešen z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, šatny a WC koupelna s vanou. Byt má nová plastová okna, žaluzie. Zařízení: kompletně zařízená kuchyně včetně všech spotřebičů, kuchyňský stůl, židle, nová postel s matracemi, toaletní stolek se zrcadlem, rozkládací pohovka s dvěma křesly - po domluvě možná výměna za nové, počítačový stůl. Cena nájmu je odstupňována dle intervalu placení nájmu:
roční platba nájmu předem 10.000,-Kč/měsíc (platba 120.000,-Kč předem za nájem na rok dopředu + služby 750Kč/osoba/měsíc), půlroční platba nájmu předem 11.000,-Kč/měsíc (platba 66.000,-Kč předem za nájem na půl roku dopředu+služby 750Kč/osoba/měsíc), měsíční platba nájmu předem 12.000,-Kč/měsíc + služby 750Kč/osoba/měsíc. Při ročním nájmu ušetříte 24.000,-Kč!!!
Poplatky spojené s bytem jsou ve výši 750Kč/osoba/měsíc - zálohy za společné prostory v domě, odpad, teplá a studená voda a pod. zúčtovatelné 1x ročně - plně v režii nájemníka + elektřina cca 1000Kč/měsíc. Upřednostňuji přepsání elektřiny na nájemníka - v plné režii a kontrole nájemníka.
Upřednostňuji dlouhodobý pronájem a platbu předem na delší interval. Byt vhodný pro pár i malou rodinu. Pro několik samostatných jedinců nevhodný. Upřednostňuji bez domácích mazlíčků. Poplatek za psa či kočku 1000,-Kč/měsíc.
Vzhledem k tomu, že byt je nový požadujeme kauci ve výši 2 měsíčních nájmů.
Metro Holešovice 3min, tramvaj 1min. Veškerá vybavenost v místě.
RK prosím nevolat.
Dokud je inzerát zveřejněn, tak je nabídka aktuální.
Dům je po kompletní rekonstrukci, v domě kamerový systém. Po kompletním zateplení velice nízké náklady na topení a tudíž i zálohy za elektřinu. Byt volný ihned.
zobrazit celý popis
A tour for those interested in possibly on Monday, February 1, 2016 at 16:30 pm. Rent is graded according to the period of payment.
The newly luxuriously renovated apartment 2 + 1 + dressing room, a cellar and a glazed corridor outside the flat. The rooms are interconnecting, suitable for a couple or small family. Separate kitchens, separate living room, which is the entrance to the smaller...
A tour for those interested in possibly on Monday, February 1, 2016 at 16:30 pm. Rent is graded according to the period of payment.
The newly luxuriously renovated apartment 2 + 1 + dressing room, a cellar and a glazed corridor outside the flat. The rooms are interconnecting, suitable for a couple or small family. Separate kitchens, separate living room, which is the entrance to the smaller bedroom and dressing room. The apartment has used the best materials from the kitchen Hanak included 250,000 CZK, new sliding doors Sapeli, tiles Rako and under. The apartment is designed from the kitchen, living room, bedroom, dressing room and toilet bathroom with tub. The apartment has new windows, shutters. Equipment: fully equipped kitchen with all appliances, kitchen table, chairs, new beds with mattresses, dresser with mirror, sofa with two chairs, computer desk. The rental price is graded according to the interval paying rent:
annual payment of rent in advance CZK 10,000 / month (payment of 120,000 CZK for advance rent for the year ahead + services 750Kč / person / month), half-yearly advance payment of the rent 11.000 CZK / month (payment of 66,000 CZK in advance for rent half a year in advance + service 750 CZK / person / month), a monthly payment of rent in advance 12.000 CZK / month 750 CZK / person / month.
Fees associated with the apartment is in the amount of 750 CZK / person / month - backup for common areas in the building, waste, hot and cold water and the like. Billable 1 year - fully controlled by the tenant + electricity around 1000 CZK / month. I prefer overwriting electricity to the tenant - full direction and control of the tenant.
We prefer long-term lease and payment in advance for a longer period. Apartment suitable for a couple and a small family. For several separate individuals unsuitable. I prefer without pets. The fee for a dog or cat 1000 CZK / month.
Since the apartment is new, we require a deposit of 2 months' rent.
3min Holešovice metro, tram 1min. All amenities in place.
RK, please vote.
As long as the advertisement is published, so the current offer.
The house has been completely renovated, the house has a camera system. After a complete insulation of very low heating costs and therefore advances for electricity. Available immediately.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
45 m²
cena:
10.000 Kč
poplatky:
1.750 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více