Pronájem garáže 15 m² bez realitky

Veleslavínská, Leština u Světlé - Vrbice u Leštiny, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu garáž po rekonstrukci, velmi dobře zabezpečnou se 3 mi zámky. Garáž se nachází v garážovém areálu cca 20 ti garáží. Je velmi dobře dostupná ze zastávky busu a vlaku Veleslavín (5min chůze). V dohledné době bude v tomto místě také stanice metra Veleslavín a autobusový terminál pro spojení se Středočeským krajem. Pěší dostupnost je také od nomocnice ve...
Pronajmu garáž po rekonstrukci, velmi dobře zabezpečnou se 3 mi zámky. Garáž se nachází v garážovém areálu cca 20 ti garáží. Je velmi dobře dostupná ze zastávky busu a vlaku Veleslavín (5min chůze). V dohledné době bude v tomto místě také stanice metra Veleslavín a autobusový terminál pro spojení se Středočeským krajem. Pěší dostupnost je také od nomocnice ve Střešovicích a ze sídliště Petřiny. Možno využít pro parkování vozidla, motocklů, nebo jako sklad.
Cena je bez dalších poplatků, roční smlouva s výpovědní dobou.
zobrazit celý popis
I am offering a garage after reconstruction. The place is near bus (train) station Praha Veleslavín, in the close future metro station "Veleslavín" as well (5 min. walking). You can use this also like storage. The price is all incl.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
15 m²
cena:
1.800 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více