Pronájem bytu Garsoniéra, 15 m² bez realitky

Přáslavice u Olomouce, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu kompletně vybavenou garsonku v Přáslavicích u Olomouce, plocha 15 m2, bez kauce a realitních poplatků, trvalý pobyt možný, předměstí Olomouce, plná občanská vybavenost. Nabídka platí pouze pro klidné a přizpůsobivé občany. Byt je s kuchyňkou a samostatným sociálním zařízením, vymalovaný a čistý. Nachází se v klidné části obce ve které je...
Nabízím k pronájmu kompletně vybavenou garsonku v Přáslavicích u Olomouce, plocha 15 m2, bez kauce a realitních poplatků, trvalý pobyt možný, předměstí Olomouce, plná občanská vybavenost. Nabídka platí pouze pro klidné a přizpůsobivé občany. Byt je s kuchyňkou a samostatným sociálním zařízením, vymalovaný a čistý. Nachází se v klidné části obce ve které je kompletní občanská vybavenost, včetně sportovišť a cyklostezky. Výborná autobusová dostupnost Olomouce (10 min. autobusem, 4 min. autem). Ubytování poskytneme bez kauce a jiných poplatků, možno zajistit i trvalý pobyt.
Podmínky jsou, max. jedna osoba do garsonky, nebereme pejsky, cizince a nepřízpusobivé či hlučné občany. Kompletní cena za byt včetně veškerých energií, odvozu kom. odpadu, úklidu spol. prostor, internetu a poplatků spojených s užívaním bytu je pevná a trvale neměnná ve výši 5.000,-Kč/měs. V ceně jsou i veškeré opravy v bytě, včetně výměny žárovek. Parkoviště přímo pod okny. Vchod do domu je bezbariérový. V obci je 5 obchodů, 5 restaurací, picerie, sportoviště a cyklostezka, která spojuje okolní vesnice. Pokud máte zájem o naši nabídku, doporučuji okamžitou prohlídku bytu a případné sepsání nájemní smlouvy. Při podpisu smlouvy je nutno složit pouze nájemné na první měsíc bydlení ve výši 5.000,- Kč. Byt je kompletně vybaven včetně el. spotřebičů.Jednáte vždy pouze s majitelem domu.První zájemce který se nastěhuje nejpozději do 13.4.2012 dostane slevu na nájemném 10%.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
15 m²
cena:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více