Prodej pozemku 1.500 m² bez realitky

Kamenice - Těptín, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáváme stavební parcelu v klidné lokalitě s vysokým koeficientem zeleně i s vysokým koeficientem zastavěné plochy. Výměra činí 1500 m2. Pozemek je čerstvě zainvestován, nová zámková dlažba, ulice Korálová, unese mix betonu, spádová kanalizace od pozemku a tlaková kanalizace, obecní vodovod, vrtaná studna 30 m před dokončením, elektřina, plyn, telefon, internet....
Prodáváme stavební parcelu v klidné lokalitě s vysokým koeficientem zeleně i s vysokým koeficientem zastavěné plochy. Výměra činí 1500 m2. Pozemek je čerstvě zainvestován, nová zámková dlažba, ulice Korálová, unese mix betonu, spádová kanalizace od pozemku a tlaková kanalizace, obecní vodovod, vrtaná studna 30 m před dokončením, elektřina, plyn, telefon, internet. Pozemek spadá do obce Kamenice, nachází se v lokalitě „Za Kozlím kamenem“, mezi Skuheří a Těptínem. Parcelní číslo 810/29, k.ú. Těptín. Na pozemku příjezdové cesty – ulice Korálová č. 810/34 je podílové spoluvlastnictví a metrový chodníček za pozemkem 810/35 je též podílové spoluvlastnictví.
Obec Kamenice je souměstím obcí Nová Hospoda, Štiřín, Struhařov, Ládví a Těptín. Nachází se v chráněné krajinné oblasti Hornopožárského lesa s množstvím rekreačních vodních ploch i s možností rybaření. Řeka Sázava je vzdálena 9,8 km a sportovní vyžití možno tenis, golf, fotbal, fitnas a další. Obec má pěknou občanskou vybavenost, lékaře, obchod,v základní školu, mateřské školky, letní kïno dětské hřiště. Velmi vhodné pro klidnou výchovu dětí. Zároveň je velice dostupná celá Praha. Pražský okruh je ve vzdálenosti 4,8 km. Autobusové zastávky PID v obci. Cena k jednání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.500 m²
cena:
3.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více