Prodej pozemku bez realitky

Dražůvky, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/185921
Prodej pozemku 342 m² bez realitky, Dražůvky, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
440 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji pozemek,v obci Dražůvky, který je v současné době veden jako orná půda, jedná se o pozemek o výměře 342 m2 p.č. 1082/7 k.ú. Dražůvky, v současné době je pronajatý místnímu ZD za účelem hospodaření. V dané lokalitě je plánována výstavba RD a je připravována změna územního plánu obce, jaký bude konečný stav však nemůžu garantovat,...
Nabízím k prodeji pozemek,v obci Dražůvky, který je v současné době veden jako orná půda, jedná se o pozemek o výměře 342 m2 p.č. 1082/7 k.ú. Dražůvky, v současné době je pronajatý místnímu ZD za účelem hospodaření. V dané lokalitě je plánována výstavba RD a je připravována změna územního plánu obce, jaký bude konečný stav však nemůžu garantovat, změna územního plánu se týká navazující lokality určené dle předpokladu k výstavbě RD, pozemek se nachází naproti současné zástavby rodiných domů, která je přes silnici, je možné, že malá část pozemku v přední části bude použita na rozšíření komunikace, ale to by bylo řešeno formou směny s obcí, tedy výměra pozemku zůstane zachována, pozemek je vhodný pro vybudování zahrádky, případně jako investice do budoucnosti, kdy je předpoklad možné výstavby. Prosím piště jen přes e-mail, volat jen v případě vážného zájmu, pokud máte zájem o prohlídku, tak dle katastrální mapy dohledáte na internetu a najdete na místě dle zástavby, nejsem z okolí. Pro RK: nevolejte, bližší informace k pozemku zatím nemám, pokud máte zájem pozemek nabízet, tak jej klidně vložte do nabídky, dále však jednám až v případě, že máte vážného zájemce, do složení zálohy žádné smlouvy nepodepisuji. Foto bude vloženo až časem, nemám je prozatím k dispozici. Šířka pozemku cca 9 metrů, délka pozemku cca 40 metrů, místo by dále bylo možné využít a zaparkovat zde mobilní dům /mobilheim/ - příjezdová cesta u pozemku, inž. sítě také.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
185921
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
342 m²
cena:
440 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více