Prodej bytu 3+1 bez realitky

Kladno, Středočeský kraj

3.443.157 Kč

Popis

Ideální bydlení existuje!
Ráda bych prodala byt 3+1, který bude svému novému majiteli nejen splňovat důležitý komfort pro samotné bydlení, ale také si ho bude hýčkat svým jedinečným výhledem do přírodního lesoparku Bažantice. Toto místo nabízí mnoho příležitostí, kulturní zábavy a sportovních radovánek. Vše samozřejmě závisí na vašich individuálních potřebách. Sama jej doporučuji a myslím, že se vám bude líbit z důvodu pohodlné dopravní dostupnosti – do 30 minut se dostanete na metro. V blízkém okolí můžete využít pošty, kadeřníka, lékařů, obchodních center, školy nebo školky aj..
Součástí tohoto bytu je samostatný prostorný obývací pokoj, který lze přestavět na tichou a útulnou pracovnu. Kuchyň můžete spojit s jídelnou a obývacím pokojem, což odpovídá součastnému trendu spojovat tyto tři části do jednoho funkčního celku.
Celková plocha bytu, který se nachází ve čtvrtém podlaží je 92,2 m2, z toho 3 pokoje s kuchyní cca 56,6 m2, moderní koupelna, samostatné WC, šatna 3,8 m2 (možnost přestavění na soukromou pracovnu), prostorná chodba 9,9 m2 (s možností využití pro šatnu), velký balkon s pěkným výhledem 7,6 m2 a slep o rozloze 1,9 m2. Novostavba je vybavena plastovými okny, plovoucí podlahou v 1 pokoji a kobercem v dalších pokojích. V kuchyni, koupelně a na WC je dlažba. Nastěhování je možné ihned nebo dohodou.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 185968
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+1
Plocha 92 m²
Cena: 3.443.157 Kč Chci hypotéku
Město: Kladno
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 728

Aktivních inzerátů
bez provize

9 108

Realizovaných obchodů
tento rok

436 948 196 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+1 bez realitky

3.443.157 Kč