Pronájem bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

Generála Selnera, Kladno - Kročehlavy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Útulný světlý byt v novostavbě Garden Spot, doposud neobydlen. Dispozice 2+kk o užitné ploše 50,3 m^2 + balkon 3,4 m^2 a komora 2,2 m^2. V bytě je oddělené WC a šatna. Orientace na východ, s výhledem na pole, lesopark a koupaliště Bažantnice. Byt se nachází ve 4. patře domu s výtahem. K bytu náleží sklep o ploše 2,1 m^2 a vlastní garážové parkovací stání. Ve...
Útulný světlý byt v novostavbě Garden Spot, doposud neobydlen. Dispozice 2+kk o užitné ploše 50,3 m^2 + balkon 3,4 m^2 a komora 2,2 m^2. V bytě je oddělené WC a šatna. Orientace na východ, s výhledem na pole, lesopark a koupaliště Bažantnice. Byt se nachází ve 4. patře domu s výtahem. K bytu náleží sklep o ploše 2,1 m^2 a vlastní garážové parkovací stání. Ve vnitrobloku dětské hřiště. V domě kabelová televize i internet.
Byt je částečně zařízený. Obsahuje kuchyň (lednice, varná deska, trouba, myčka nádobí), jídelní stůl, komodu pod televizi a pračku.
Okolí je velmi klidné a příjemné, s plnou občanskou vybaveností. V pěší vzdálenosti se nachází mimo jiné OC Oáza a další obchody a služby, pošta, MŠ i ZŠ, MHD, sportovní a zdravotní zařízení atd. Dobrá dostupnost do centra města i do Prahy. Metro Zličín je vzdáleno 15 minut autem.
Cena měsíčně 9000,- Kč + poplatky (cca. 3200,- Kč) + vratná kauce ve výši měsíční platby.
zobrazit celý popis
Cozy and bright apartment in the new Garden Spot project, so far uninhabited. Layout 2+kk with a floor area of 50.3 m^2 + balcony 3.4 m^2 and storeroom 2.2 m^2. The apartment has a separate toilet and a cloakroom. Orientation to the east, overlooking a field and the park and outdoor swimming pool Bažantnice. The apartment is situated on the fourth floor with elevator. The apartment has a cellar...
Cozy and bright apartment in the new Garden Spot project, so far uninhabited. Layout 2+kk with a floor area of 50.3 m^2 + balcony 3.4 m^2 and storeroom 2.2 m^2. The apartment has a separate toilet and a cloakroom. Orientation to the east, overlooking a field and the park and outdoor swimming pool Bažantnice. The apartment is situated on the fourth floor with elevator. The apartment has a cellar of 2.1 m^2 and its own garage parking space. There is a playground in the backyard. Internet and cable TV are in the building.
The apartment is partially furnished. It contains a kitchen (fridge, hob, oven, dishwasher), dining table, TV cabinet and washing machine.
The surrounding area is very quiet and pleasant, with full amenities. Within walking distance there is, among other things, shopping centre Oáza and other shops and services, post office, kindergarten and elementary schools, public transport, sports and health facilities etc. Easy access to the city center and to Prague. Zlicin metro is 15 minutes by car.
Price per month 9000,- CZK + fees (approx. 3200,- CZK) + refundable deposit in the amount of one monthly payment.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
9.000 Kč
poplatky:
3.200 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více