Pronájem domu 2+kk bez realitky

Čisovice, Středočeský kraj

10.000 Kč + 3.500 Kč

Popis

Dlouhodobý pronájem staršího rodinného domu stojícího v centrální části Bojova, který je samostatnou částí obce Čisovice v okrese Praha - západ, 30 km od centra Prahy, s mírně svažitým pozemkem o velikosti 770m2. Dobrá dostupnost vlakem či autobusem. Dům prošel v roce 2004 rozsáhlou přestavbou vnitřních prostor.
Vybavený dům je aktuálně k dispozici k pronájmu, do budoucna s možností prodeje. Bydlení v domě je situováno jako 2+kk. Spojená kuchyň a jídelní kout s obývací částí odkud se vystupuje na terasu, menší předsíňka před vstupem do ložnice, kterou je možné využít jako pracovnu, ložnice s vestavěnými skříněmi, spojená koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC.
Podsklepení se skládá z několika užitných místností, dílny, kotelny úložné části pod terasou a garáže. Na pozemku je vlastní kopaná studna, která zásobuje dům pitnou vodou a zároveň je zde instalovaná přípojka na obecní vodovod, která zatím není po domě rozvedena. Splaškové vody jsou odváděny do dvou žump – obec do budoucna plánuje výstavbu kanalizace. Dům je vytápěn plynovým kotlem a rozvádí teplo do domu podlahovým topením. Zároveň je zde možnost napojení na krbová kamna v obývací části. Možnost půdní vestavby. Zvířata po dohodě možná.
Cena 10.tisíc+poplatky (cca 3500)za měsíc a kauce 10.tisíc.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 186918
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 2+kk
Plocha 64 m²
Cena: 10.000 Kč
Poplatky: 3.500 Kč
Město: Čisovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 847

Aktivních inzerátů
bez provize

9 380

Realizovaných obchodů
tento rok

450 296 021 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem domu 2+kk bez realitky

10.000 Kč + 3.500 Kč