Pronájem bytu 2+kk, 60 m² bez realitky

Palackého třída, Leština u Světlé - Vrbice u Leštiny, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nové Semilasso“ je netradiční a ojedinělá stavba, která nemá v České republice obdoby. Svým umístěním je objekt vhodný ke kvalitnímu městskému bydlení s výbornou dostupností.

Luxusní zcela nový byt 2 + kk o celkové ploše 56. m2 se nachází v pátém patře s výtahem. Byt je kompletně nadstandardně zařízen i pro náročného klienta.
KK: kuchyňská linka,...
Nové Semilasso“ je netradiční a ojedinělá stavba, která nemá v České republice obdoby. Svým umístěním je objekt vhodný ke kvalitnímu městskému bydlení s výbornou dostupností.

Luxusní zcela nový byt 2 + kk o celkové ploše 56. m2 se nachází v pátém patře s výtahem. Byt je kompletně nadstandardně zařízen i pro náročného klienta.
KK: kuchyňská linka, sklokeramická deska s digestoří v prostoru s jídelní částí, myčka, lednice, elektrická trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, veškeré nádobí k vaření, pečení, stolování.
Obývací pokoj: bílá kožená rozkládací sedací souprava, konferenční stolek, plazmová televize uhlopříčky 128 cm, kabelová televize, internetové bez dratove připojení. Z obývacího pokoje je možný vstup do zimní zahrady s posezením.
Ložnice: vestavěná víceúčelová skříň, manželská postel (součástí jsou ložní soupravy vč. povlečení), noční stolky. Z ložnice je možný vstup na terasu.
Koupelna: prosklený sprchový kout, umyvadlo, koupelnový nábytek, pračka.
Samostatné WC
Chodba: prostorná chodba s komodou, s odkládací skříní, videotelefonem, alarmem, (vysavač, sušák na prádlo, žehlící prkno, žehlička……).
Šatna - komora:
Naproti vchodove dveře do bytu se nachází víceúčelový uzavřený prostor, který může sloužit jako šatna, komora, odkládací místnost nebo sklep – dle potřeby.
parkovací místo:
K bytu patří 1 kryté parkovací místo v garáži. Jinak neomezené množství neplaceni parkovacích míst před domem.
Střecha:
Nadstandardní řešení střechy splňuje veškeré nároky na luxusní a pohodlné bydlení. Právě zde klienti mohou využívat relaxační prostory :
* Hlavním prvkem ve venkovní části střechy je bazén (hl=1,2m) se slanou vodou, s možností zakrytí a venkovní masážní bazén s celoročním provozem.
* Vnitřní prostory tvoří suchá sauna pro cca 8 osob s ochlazovací místností a odpočívárnou
* Klubová místnost pro pořádání soukromých oslav,a večírků a sezeni s přáteli s možností propojení do venkovního prostoru. Klubová místnost je opatřena kuchyňským koutem, velkoplošnou obrazovkou a stoly s židlemi,krb, (s možností variability uspořádání sezení).
* Pravá část střechy je vysázená zelení, stromy. K dispozici lavičky pro relaxaci a odpočinek s krásným výhledem na centrum Brna.
*celé sedmé patro je připojeno interphonem do kavárny a japonské restaurace, která bude přímat vaše objednávky bud přímo do bytu nebo do klubovny a nebo na terasu
*možnost využít thajské masáže v relaxačním centru, které se nachází v prvním patře
Nadstandardní služba „recepce“ :
* Je umístěna v 1.NP ve vstupní hale u schodiště a výtahů.
* Každý byt bude interkomem propojen s recepcí pro komunikaci s recepční, která v době provozu recepce bude ohlašovat návštěvy
* Recepce bude zajišťovat rozdělení listovních zásilek a bude připravena řešit nahlášené požadavky a připomínky majitelů bytových jednotek k provozu objektu a cely sedmi patro.
*v budově se též nachází zubní ordinace, banka a značkové obchody
*možnost objednat snídani přímo do bytu
*možnost objednat jídlo přímo do bytu nebo do klubovny v sedmém patře a to z japonské restaurace, která se nachází v prvním patře
zobrazit celý popis
Renting an apartment "New Semilasso"

"New Semilasso is innovative and unique building that has no equivalent in the Czech Republic. Its location is suitable for building high quality urban housing with excellent availability.

Luxury brand new apartment 2 + kk with a total area of 56th m2 is situated on the fifth floor with elevator. The apartment is fully and luxuriously furnished for the...
Renting an apartment "New Semilasso"

"New Semilasso is innovative and unique building that has no equivalent in the Czech Republic. Its location is suitable for building high quality urban housing with excellent availability.

Luxury brand new apartment 2 + kk with a total area of 56th m2 is situated on the fifth floor with elevator. The apartment is fully and luxuriously furnished for the demanding client.
KK: kitchen, ceramic hob with extractor hood, in the dining area, dishwasher, refrigerator, electric oven, microwave oven, kettle, coffee maker, all utensils for cooking, baking, eating.
Living room: white leather sofa, coffee table, plasma TV diagonal of 128 cm, cable TV, internet without a cable connection. The living room is a possible entry into the conservatory with seating.
Bedrooms: Built-in multi-purpose wardrobe, double bed (includes bedding sets incl. Bedclothes), bedside tables. The bedroom is a possible entry to the terrace.
Bathroom: glass shower, sink, bathroom furniture, washing machine.
Separate WC
Hallway: spacious hallway with a chest of drawers, with suspension cabinets, videophone, alarm, (vacuum cleaner, clothes dryer, ironing board, iron ... ...).
Locker room - Chamber:
In contrast to the flat entrance door is closed a multi-purpose space that can serve as a dressing room, closet, box-room or cellar - as needed.
Parking:
The apartment includes 1 indoor parking space in the garage. Otherwise, an unlimited number of unpaid parking spaces in front.
Roof:
Upgraded roof solution meets all requirements for a luxurious and comfortable living. Now the clients can use the relaxation area:
* A key element in the outer part of the roof is a swimming pool (hl = 1.2 m) with salt water, with the possibility of sealing and outdoor massage pool with year-round operation.
* Interior spaces are dry sauna for about 8 people with a cooling room and restroom
* Club room for holding private parties, and parties with friends and seating with the possibility of connection to the outer space. Club room is equipped with a kitchenette, a large-screen TV and tables with chairs, fireplace (with the possibility of variability seating arrangement).
* The right of the green roof is planted, the trees. Available benches for relaxation with a beautiful view of the center of Brno.
* entire seventh floor is connected to the interphone cafes and Japanese restaurant, which will direct your orders directly to either flat or in the clubhouse or on the terrace
* possibility to use Thai massage in the relaxation center, which is located on the first floor
Premium Service "reception":
* It is located in 1.NP in the entrance hall at the stairs and elevators.
* Each apartment will intercom linked to reception for communication with the receptionist, who at the time of reception will announce the visit
* The reception will provide distribution of correspondence and will be ready to
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
60 m²
cena:
19.800 Kč
poplatky:
3.200 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více