Prodej bytu 3+kk, 75 m² bez realitky

Bartoškova, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

SLEVA! - Prodám krásný slunný byt 3+KK v Nuslích, s výhledem na Vinohrady a Grébovku. Byt v OV v 6. patře má rozlohu 75,44 m2 (plus 6 m2 balkon) a náleží k němu parkovací stání v 1. PP blízko výtahu (cena za parkovací stání je 200 000 Kč, není součástí ceny bytu). Obývací pokoj je orientovaný na jih do klidného vnitrobloku. Téměř celou stěnu pokrývá okno a...
SLEVA! - Prodám krásný slunný byt 3+KK v Nuslích, s výhledem na Vinohrady a Grébovku. Byt v OV v 6. patře má rozlohu 75,44 m2 (plus 6 m2 balkon) a náleží k němu parkovací stání v 1. PP blízko výtahu (cena za parkovací stání je 200 000 Kč, není součástí ceny bytu). Obývací pokoj je orientovaný na jih do klidného vnitrobloku. Téměř celou stěnu pokrývá okno a francouzské dveře na balkon, pokoj je tedy velmi světlý. Na oknech jsou žaluzie. Součástí je zbudovaná vystouplá stěna ze sádrokartonu pro TV. Kuchyňský kout má podhled, který opticky odděluje kuchyň od obývacího části. Kuchyň je Ikea se spotřebiči Electrolux a Mora v celkové hodnotě 160 tis. Kč.
Ložnice jsou orientované na sever a nabízejí otevřený výhled na protilehlý svah Havlíčkových sadů a Vinohrady. Na oknech v ložnicích jsou neprůsvitné rolety. V bytě je jedna koupelna s vanou a samostatné wc. Vestavěné skříně na chodbě poskytují spoustu úložného prostoru. Bezpečnostní protipožární dveře Sherlock.

Obývací pokoj + kk 34,72 m2
Ložnice 14,04 m2
Ložnice 8,98 m2
Předsíň, chodba 11,4 m2
Koupelna 4,65 m2
WC 1,65 m2
Balkon 6 m2

Voda a topení je centrální. V domě není plyn. Internetové připojení je možné přes ADSL či wifi (poskytovatel v domě).

Dům byl postaven před 8 lety. Velkou výhodou je bezbariérový přístup a velký výtah. K dispozici je kočárkárna. Dům je dobře udržován díky ochotným lidem ve výboru SVJ. K domu náleží velký dvorek se zahradou a dětským hřištěm ve vnitrobloku, kam mají přístup jen obyvatelé domu.

V okolí je veškerá občanská vybavenost – spousta obchodů, restaurací, doktoři atd. V blízkosti jsou tramvajové zastávky Horky, Nám. Bratří Synků a Otakarova, autobusová zastávka Kloboučnická a Vršovické nádraží.

Prosím, ne RK.
zobrazit celý popis
DISCOUNT! - A beautiful sunny flat 3+KK in Nusle, with a view of Vinohrady and Grébovka. Personally owned flat on the 6th floor of a modern building with a floor area of 75,44m2 (plus 6m2 balcony) and a parking space close to the lift in the underground garage (the parking space price is 200,000 CZK, it is not included in the price of the flat). The lounge is oriented to the south overlooking...
DISCOUNT! - A beautiful sunny flat 3+KK in Nusle, with a view of Vinohrady and Grébovka. Personally owned flat on the 6th floor of a modern building with a floor area of 75,44m2 (plus 6m2 balcony) and a parking space close to the lift in the underground garage (the parking space price is 200,000 CZK, it is not included in the price of the flat). The lounge is oriented to the south overlooking quiet gardens within the block. Full height windows and doors (french – double opening) with fitted retractable blinds give access to the balcony and keep the room very light. The kitchen corner has a lowered ceiling, optically separating it from the living area. The kitchen is IKEA with appliances from Electrolux and Mora with a combined cost of 160k Kč.

The two bedrooms are orientated to the North and offer a panoramic view of Havlíčkovy sady and Vinohrady. The bedroom windows are fitted with roller blinds.

Bathroom and separate wc. A large built-in wardrobe in the hallway and cupboards in the entrance hall offer excellent storage. Security main door by Sherlock.

Lounge + kk 34,72 m2
Bedroom 14,04 m2
Bedroom 8,98 m2
Entrance, hall 11,4 m2
Bathroom 4,65 m2
WC 1,65 m2
Balcony 6 m2

Water and heating are central in the building. No gas in the flat. Internet connections are possible through ADSL or wifi (provider in the building).

The house is eight years old. A big advantage is barrier-free access without steps and a large lift. A storage room for pushchairs is available. The house is well maintained due to an active committee. Behind the house is a large yard with a garden and children’s play area within the block, to which only residents have access.

The area boasts a wide variety of amenities and services – many restaurants and pubs, doctors etc. Close by are tram stops Horky, Náměstí Bratří Synků and Otakarova, bus stop Kloboučnická and railway station Vršovice.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
4.650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více