Prodej bytu 2+1, 87 m² bez realitky

Údolní, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji zajímavý byt z roku 1905 o velikosti 2,5+1 nedaleko centra města pod Kraví Horou, který měl jediného majitele.

Byt má zachovalé vysoké stropy, původní podlahy i dveře. V hlavním pokoji je prosklený romantický arkýř, který rozšiřuje vnitřní prostor bytu, dále je zde možné díky přístupnému komínu umístit krbová kamna. Všechny místnosti...
Nabízíme k prodeji zajímavý byt z roku 1905 o velikosti 2,5+1 nedaleko centra města pod Kraví Horou, který měl jediného majitele.

Byt má zachovalé vysoké stropy, původní podlahy i dveře. V hlavním pokoji je prosklený romantický arkýř, který rozšiřuje vnitřní prostor bytu, dále je zde možné díky přístupnému komínu umístit krbová kamna. Všechny místnosti mají vchod z prostorné chodby, pouze malý pokojík (komora či pracovna – bývalý pokoj pro služku) je přístupný z kuchyně. K bytu náleží balkón orientovaný do klidného dvora a sklepní prostor.
Byt prošel celkovou rekonstrukcí - výměna oken, kuchyňská linka se spotřebiči, nová koupelna, rozvody elektřiny a vody, nový kombinovaný plynový kotel. Byt je možné ihned bezplatně převést do OV.

Celý dům je taktéž po renovaci, včetně nového výtahu. V případě zájmu Vás zveme na prohlídku. Prosím realitní makléře, aby mě nekontaktovali!

zobrazit celý popis
We offer attractive flat from 1905 (2.5 +1) near the city center, which had a single owner.

The apartment has preserved high ceilings, original floors and doors. In the main room is a romantic glass bay that extends inside of the apartment, there is also accessible through the chimney can place fireplaces. All rooms have spacious entrance from the hall, only a small room (former maid's room)...
We offer attractive flat from 1905 (2.5 +1) near the city center, which had a single owner.

The apartment has preserved high ceilings, original floors and doors. In the main room is a romantic glass bay that extends inside of the apartment, there is also accessible through the chimney can place fireplaces. All rooms have spacious entrance from the hall, only a small room (former maid's room) is accessible from the kitchen. The apartment has a balcony facing into quiet courtyard and a cellar.
The apartment was completely renovated - replacement windows, kitchen with appliances, new bathroom, electricity and water, new combined gas boiler. The apartment can be immediately transferred to private ownership free of charge.

The whole house is also for renovation, including a new elevator. If interested, we invite you to the visit.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
87 m²
cena:
3.090.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více