Prodej domu 201 m² bez realitky

Myslbekova, Černošice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Vila v nové rezidenční čtvrti Slunný vrch, nachází se ve stávající vilové zástavbě a leží na mírném prosluněném svahu v těsné blízkosti smíšeného lesa s pěkným výhledem na Černošice a okolní přírodu. Při vývoji projektu byl kladen zvláštní důraz na kvalitní architekturu a urbanismus celé lokality. Nevzniklo tu tedy další z mnoha tzv. satelitních...
Vila v nové rezidenční čtvrti Slunný vrch, nachází se ve stávající vilové zástavbě a leží na mírném prosluněném svahu v těsné blízkosti smíšeného lesa s pěkným výhledem na Černošice a okolní přírodu. Při vývoji projektu byl kladen zvláštní důraz na kvalitní architekturu a urbanismus celé lokality. Nevzniklo tu tedy další z mnoha tzv. satelitních městeček, ale kultivovaný obytný prostor se systémem vzájemně korespondujících, harmonicky sladěných prvků.

Autorkou projektu je Ing. arch. Eva Heyworth. Jedinečnost nabídky podtrhuje fakt, že se jedná o jediný developerský projekt v této vysoce bonitní lokalitě.

Základním rysem jednotlivých vil je jejich rozdělení do dvou, na sebe navazujících objektů, nižší a menší předsunuté části s garáží a vyšší, objemnější obytné části, ustupující dále do hloubky zahrady. Vzájemná poloha těchto dvou objektů se liší podle členění terénu, čímž vzniká celkem 9 dispozičních variant.

Dalšími charakteristickými znaky jsou valbové střechy s keramickou krytinou a velkým přesahem, dřevěné podbití těchto přesahů a viditelné části krokví. Dřevěná francouzská okna optimálně propojují interiér domu s exteriérem a zároveň umožňují dostatečné prosvětlení místností. Ve vyšších podlažích jsou okna doplněna kovovým zábradlím v metalické šedé barvě. V tomto odstínu jsou i další kovové prvky na fasádě (oplechování střechy, okapy, atd.)

U každého domu je vybudována venkovní terasa s dřevěnou pergolou, v barvě přírodního dřeva. Celková plocha parcely 1050m2. Realitky prosím nevolat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
201 m²
cena:
11.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více