Pronájem bytu 3+1, 101 m² bez realitky

Grohova, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Slunný byt 3+1 s výhodnou polohou a dobře řešenou dispozicí, po nedávno provedené kompletní rekonstrukci. Pokoje 31m2, 26m2 a 8 m2 jsou doplněny kuchyní (7,5m2) a jídelnou (8,2m2) v hodnotný funkční celek, přičemž jsou pokoje samostatně přístupné - dva z kuchyně s jídelnou a jeden z předsíně. Samozřejmostí je pohodlná koupelna s vanou a samostatně přístupné WC....
Slunný byt 3+1 s výhodnou polohou a dobře řešenou dispozicí, po nedávno provedené kompletní rekonstrukci. Pokoje 31m2, 26m2 a 8 m2 jsou doplněny kuchyní (7,5m2) a jídelnou (8,2m2) v hodnotný funkční celek, přičemž jsou pokoje samostatně přístupné - dva z kuchyně s jídelnou a jeden z předsíně. Samozřejmostí je pohodlná koupelna s vanou a samostatně přístupné WC.
Samostatné plynové vytápění, sporák se sklokeramickou varnou deskou.Samostatně měřené energie (elektro, plyn) mohou být přepsány na Vás - budete mít platby pod kontrolou. Voda je rovněž měřena a je zúčtována 1x ročně. Před domem se dá parkovat (pokud nepřijedete v noci nebo nebudete mít obrovskou smůlu. Byt je umístěn ve 4. patře, takže je z něj dobrý rozhled a je vzdušný. V domě není výtah, u dveří funguje domovní vrátný.
zobrazit celý popis
Sunny 3 +1 apartment is conveniently located and well made available, after recent reconstruction. Rooms 31 m2, 26 m2 and 8 m2 folowed by nite kitchen (7.5 m2) and a dining room (8.2 m2) forms a valuable functional unit. All rooms are available separately - two from the kitchen and dining room and one hall. Of course there is a comfortable bathroom with a tub and separate accessible...
Sunny 3 +1 apartment is conveniently located and well made available, after recent reconstruction. Rooms 31 m2, 26 m2 and 8 m2 folowed by nite kitchen (7.5 m2) and a dining room (8.2 m2) forms a valuable functional unit. All rooms are available separately - two from the kitchen and dining room and one hall. Of course there is a comfortable bathroom with a tub and separate accessible toilet.
Individual gas heating, electric cooker with ceramic plate.Energy is measured separatelly (electricity, gas) can be rewritten up to you - you will have payments under control. Water is also measured and accounted for 1 year. The car can be parked before the house (if not arrive at night or in a bad luck). Apartment is located on the 4th floor, so it is a good outlook and airy. The house has no lift, at the door is door-opener functions.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
101 m²
cena:
13.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více