Prodej bytu 3+1, 90 m² bez realitky

Budovatelů, Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím jako přímý majitel k prodeji moderní luxusní reprezentativní byt o výměře 90 m2 v ulici Budovatelů v Novém Městě na Moravě. Byt je tichý, prostorný, slunečný a nachází se v 7NP bytového domu s výtahem. Dispozice 3+1 - byt tvoří vstupní hala s šatníkem, prostorný obývací pokoj se vstupem na hlavní balkon, prostorná kuchyně s kuchyňskou linkou. Kuchyň...
Nabízím jako přímý majitel k prodeji moderní luxusní reprezentativní byt o výměře 90 m2 v ulici Budovatelů v Novém Městě na Moravě. Byt je tichý, prostorný, slunečný a nachází se v 7NP bytového domu s výtahem. Dispozice 3+1 - byt tvoří vstupní hala s šatníkem, prostorný obývací pokoj se vstupem na hlavní balkon, prostorná kuchyně s kuchyňskou linkou. Kuchyň může sloužit i jako jídelna. V bytě je koupelna se sprchou a vanou + samostatné WC a prostorná temná komora se vstupem z haly. Dále hala-jídelna a ložnice orientována do klidné městské obory. Další vybavení: TV přípojka, rychlé připojení k Internetu, telefonní přípojka. Z oken kuchyně a obývacího pokoje je krásný výhled na kostel a Komenského náměstí, ložnice a druhý pokoj mají výhled do městské obory. K dispozici je sklep a nebytový prostor v přízemí domu. Parkování u domu. Dům je čistý udržovaný a bydlí zde pouze slušní lidé.

Velmi klidná lokalita nedaleko centra Nového Města (100 m). Vynikající dostupnost: autobusové nádraží: 1 min. V blízkosti sportovní areály s tenisovými kurty a posilovnou, koupaliště (1,5 km), lékárna, pošta, banky a bankomaty, benzínová pumpa, obchody, restaurace, pizzerie, dětské hřiště, škola, školka, kino a kostel.

Volný ihned.

V případě zájmu mě kontaktuje na e-mail: komunikujtesemnou@seznam.cz nebo na mobilní telefon 776 776 770 nebo 601 587 604.
zobrazit celý popis
I offer as a direct owner representative modern luxury apartment with an area of 90 m2 in Budovatelů street in Nove Město na Morave for SALE. The apartment is quiet, spacious, sunny and located in the 7th floor of a building with an elevator. Layout 3 +1 - apartment consists of entrance hall with wardrobe, spacious living room with access to the main balcony, spacious kitchen with a...
I offer as a direct owner representative modern luxury apartment with an area of 90 m2 in Budovatelů street in Nove Město na Morave for SALE. The apartment is quiet, spacious, sunny and located in the 7th floor of a building with an elevator. Layout 3 +1 - apartment consists of entrance hall with wardrobe, spacious living room with access to the main balcony, spacious kitchen with a kitchendesk. The kitchen can serve as a dining room. The apartment has a bathroom with shower and bath + separate toilet and a large dark chamber with entrance from the hall. In addition, hall-dining room and bedroom faces into quiet urban branches. Other equipment: TV connection, fast Internet connection, telephone connection. From the windows of the kitchen and living room has a beautiful view of the church and Komensky Square, the second room and bedrooms have views of the city branches. There is basement and ground floor commercial space in the house. Parking by the house. The house is kept clean and live here only decent people.

Very quiet location near the center of Nove Mesto na Morave (100 m). Excellent accessibility: Bus Station: 1 min. Near the sports facility with tennis courts and a gym, swimming pool (1.5 km), chemist, post office, banks and ATMs, gas stations, shops, restaurants, pizzerias, playground, school, school, church and cinema.

Available immediately.

If interested, contact me by e-mail: komunikujtesemnou@seznam.cz or cell phone 776 776 770 or 601 587 604.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
90 m²
cena:
1.350.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
7
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více