Prodej rekreačního objektu 3.153 m² bez realitky

Leština u Světlé - Vrbice u Leštiny, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je umístěn na krásném, klidném, turisticky vyhledávaném místě na hranici českosaského Švýcarska, ze severní strany je chráněn Vlčí horou. Zastavěná plocha 620 m čtverečních, celková výměra pozemku je 3 153 m čtverečních. Dům je dvoupodlažní, podsklepený, vytápěný zplynovacím kotlem na uhlí a dřevo, před časem byl provozován jako restaurace a penzion....
Dům je umístěn na krásném, klidném, turisticky vyhledávaném místě na hranici českosaského Švýcarska, ze severní strany je chráněn Vlčí horou. Zastavěná plocha 620 m čtverečních, celková výměra pozemku je 3 153 m čtverečních. Dům je dvoupodlažní, podsklepený, vytápěný zplynovacím kotlem na uhlí a dřevo, před časem byl provozován jako restaurace a penzion. Voda je z vlastní vydatné studny, na pozemku jsou tři studny a vlastní čistička. Před třemi lety proběhla výměna oken se žaluziemi v celém objektu, který je ve výborném stavu. Pozemek je zčásti oplocený, na oplocené části jsou psí kotce a výběh pro psy. Dále se na pozemku nalézá kůlna, přístřešek a venkovní přiléhající sklepní místnost, vhodná jako sklad. Dům má naprosto zdravé krovy, druhá půlka půdy je vhodná pro půdní vestavbu. Střecha je pokryta aluminiovým plechem, v roce 2011 byla opravena. Vchod je přes prostorné zádveří.
Vnitřní vybavení:
Přízemí: tři pokoje, koupelna a záchod, (možno využít jako oddělený byt), kuchyně, restaurace s barem a krbovými kamny, prádelna, technická místnost a 2x WC s umyvadlem.
Mezipatro: jedna koupelna (2x WC, 2x sprcha, 2x umývadlo) a druhá koupelna (2x WC, 2x sprcha, 2x umývadlo).
První patro: 7 pokojů s umyvadlem a krásným výhledem.
Druhé patro: veliká podkrovní místnost s barem a pisoár.
Wifi k dispozici.
Pro prohlídku volejte na číslo 775 079 779 nebo 608 868 836
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.153 m²
cena:
3.570.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více