Prodej domu 5+1 bez realitky

Trávníky, Strání, Zlínský kraj

2.500.000 Kč

Popis

Krásný nadstandartní RD k bydlení i rekreaci v Bílých Karpatech.
Dům byl postavený v roce 1994 v obci Strání v malebném údolí mezi dvěma nejvyššími horami Bílých Karpat na pomezí Moravy a Slovenska. Dům se nachází 20 km od Uherského Brodu, na slovenskou stranu 20 km od Nového Mesta n/Váhom.
Celková plocha domu s pozemkem je 878 m2, z toho ZP domu je 131 m2, za domem se nachází v mírném svahu ovocný sad se vzrostlými ovocnými stromy o výměře 747 m2. Za zahradou je krásná příroda, blízký les.
Orientace RD je SV - do zahrady, JZ- do ulice. Celý dům je podsklepen - 6 místností (garáž + dílna - průjezd pod domem,
2 sklípky - na ovoce a na zeleninu, studený sklípek (na nápoje a zavařeniny), kotelna + úložiště sportovních potřeb, sklad zahradních potřeb. Užitná plocha podzemního podlaží je 116 m2.
V 1.NP se nachází prosklená vstupní hala se zádveřím, dále chodba se vstupem do pokoje, šatny, kuchyně s jídelnou (velká moderní kuch. linka s vestavěnými spotřebiči, myčkou nádobí, nerezovou digestoří), východ na přilehlou terasu a vstup do další místnosti (dosud nevyužívané - m. nedokončená s přívodem vody). Dále vstup z chodby do sklepních prostor.
V 2. NP se nachází ložnice, koupelna s WC a dále velmi prostorný atypický obývací pokoj (v půdní vestavbě) s krbem (krbová výsuvná vložka), točitým schodištěm do další místnosti ve štítě domu a pracovny (viz. přiložené foto).
Stropy nad sklepy - panel; nad 1.NP hurdiska; podlahy - jídelna + ob. pokoj bukové parkety; kuchyň, chodby, koupelna - keramick8 dlažba; ložnice + pokoj - beton, koberec. Okna jsou do zahrady plastová (dvojskla), do ulice - dřevěná, přizpůsobená vstupní stěně (dvojskla).
Rozvod vody, ohřev - kombinovaný bojler (plyn elektřina), topení je zabezpečeno ústředním vytápěním (plynový kotel), doplňkové vytápění - krb (2. NP).
Schody z chodby do 2.NP jsou betové s dřevěnými nášlapy, konstrukce točitého schodiště v obýv. pokoji je kovová s dřevěnými bukovými nášlapy.
Střecha sedlová s taškovou krytinou. Terasa celá krytá - netónovaný lexan na dřevěné konstrukci z borovice. Nemovitost je připojena k místnímu rozvodu elektřiny, plynu, vodovodu a kanalizaci.

V obci je dobrá občanská vybavenost - obchody, škola, školka, zdravotní středisko, restaurace, sportovní kluby a zařízení (fotbal, tenis, lyžařský oddlíl - lyž. vlek kousek pěší cesty od RD).
V obci se konají každoroční folklórní slavnosti - masopustní festival "Fašank"a jiné kulturní akce.
Okolní nádherná příroda je součástí CHKO Bílé Karpaty - zdravé životní prostředí s možností množství sportovních aktivit (ideální pro turistiku, cyklistiku - značené cyklotrasy, zimní sporty - běžecké trasy, sjezdovky - Velká Javořina a Mikulčin Vrch).

K nastěhování: 1/8/2009

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 18969
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+1
Plocha 131 m²
Cena: 2.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Strání
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 712

Aktivních inzerátů
bez provize

9 110

Realizovaných obchodů
tento rok

437 254 695 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+1 bez realitky

2.500.000 Kč