Prodej domu 270 m² bez realitky

Vitiněves, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Výrazná sleva!!! Energetický štítek vypracován! Řadový rodinný dům 5+1 v klidné lokalitě obce Vitiněves, okres Jičín, Královéhradecký kraj. Obec je vzdálena po silnici 5 km od okresního města Jičín, dopravní obslužnost vlak cca 600 m, autobus cca 300 m od domu. V obci je zaveden plyn, nová kanalizace, veřejný vodovod, obchod, hostinec, Obecní úřad a nově...
Výrazná sleva!!! Energetický štítek vypracován! Řadový rodinný dům 5+1 v klidné lokalitě obce Vitiněves, okres Jičín, Královéhradecký kraj. Obec je vzdálena po silnici 5 km od okresního města Jičín, dopravní obslužnost vlak cca 600 m, autobus cca 300 m od domu. V obci je zaveden plyn, nová kanalizace, veřejný vodovod, obchod, hostinec, Obecní úřad a nově vybudované dětské a sportovní hřiště. V současnosti se jedná o velice klidnou a tichou obec z důvodu ukončení zemědělského provozu.

Dům je třípodlažní včetně suterénu s garáží, zastavěná plocha je 100 m2, obytná plocha 86 m2 a užitková plocha je 168 m2. V suterénu se nachází garáž s dílnou, kotelna s uhelnou, prádelna se sušárnou, sklep na potraviny, sauna a chodba.
V přízemí se nachází obývací pokoj 24 m2, Jídelna, kuchyně, umývárna, WC, spíž, zádveří, venkovní terasa se vstupem na zahradu, dále chodba se schodištěm do prvního patra.
První patro obsahuje ložnici 21 m2, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, vanou a sprchovým koutem, dále šatna, chodba a venkovní lodžie.
Dům byl původně vytápěn kotlem na tuhá paliva, nyní nově (2010) elektrickou akumulací do vody s rozvodem do radiátorů, ohřev teplé vody kombinovaným bojlerem. U domu je samostatná plynová přípojka. Přívod vody je zajištěn z vlastní studny pomocí nové vodárny a též možností používat vodu z veřejného vodovodu, nově vybudovaného.
Dům je rok (2011) po výměně nových plastových oken a nově letos zateplením stropů v suterénu.

K domu náleží pěkná okrasná zahrada se zděným zahradním domkem k různým účelům (dříve jako chlívek). U domu je vybudován studený sklep z pískovcových kvádrů a na něm druhá terasa navazující přímo na obytnou zahradu.

zobrazit celý popis
Significant discount!! Terraced house 5 +1 in a quiet village Vitiněves, District of, Hradec Kralove Region. The village is located along the road 5 km from the district town Jičín, transport services train about 600 m, bus stop 300 m away. The village has introduced gas, new sewers, public water supply, pub, the Municipal Authority and the newly built children's playground and sports. At...
Significant discount!! Terraced house 5 +1 in a quiet village Vitiněves, District of, Hradec Kralove Region. The village is located along the road 5 km from the district town Jičín, transport services train about 600 m, bus stop 300 m away. The village has introduced gas, new sewers, public water supply, pub, the Municipal Authority and the newly built children's playground and sports. At present, it is a very peaceful and quiet village due to the termination of the agricultural operation.

The house has three floors, including a basement with garage, built-up area je100, 25 m2, living area of ​​86.05 square meters and floor area is 168 square meters. In the basement there is a garage with workshop, boiler room with coal, laundry and drying room and cellar for food, room and hallway.
On the ground floor there is a living room 24 m2, dining room, kitchen, bathroom, toilet, pantry, hall, outdoor terrace with garden access, further hallway with stairs to the first floor.
The first floor contains a bedroom 21 m2, two children's bedrooms, bathroom with toilet, bath and shower, as well as a dressing room, hall and outdoor loggia.
The house was originally heated by a solid fuel boiler, now newly (2010) Electrical accumulation in water distribution system to the radiators, hot water combination boiler. The house is a separate gas connection. Water supply is secured from private wells using the new waterworks and also the possibility to use water from the public water supply, newly built.
The house is the year (2011) after replacing new vinyl windows and new this year in the basement ceiling insulation.

The house has a nice ornamental garden with brick garden house for various purposes (previously sty). The house is cold cellar built of sandstone blocks and on it the second terrace directly related to residential garden.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
270 m²
cena:
2.450.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více