Prodej bytu 2+1, 57 m² bez realitky

Na vápence, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Přímí majitelé nabízí kompletně zrekonstruovaný byt s výhledem do zeleného vnitrobloku, v kompletně zrekonstruovaném cihlovém domě v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a v blízkosti centra města s velmi dobrou dostupností.
Byt: 2+1, 49,1 m2 + 7,1 m2 sklep + 1,1 m2 balkón; kuchyň 14 m2, obývák 14,5 m2, ložnice 13,5 m2
V bytě jsou nové: elektrické...
Přímí majitelé nabízí kompletně zrekonstruovaný byt s výhledem do zeleného vnitrobloku, v kompletně zrekonstruovaném cihlovém domě v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a v blízkosti centra města s velmi dobrou dostupností.
Byt: 2+1, 49,1 m2 + 7,1 m2 sklep + 1,1 m2 balkón; kuchyň 14 m2, obývák 14,5 m2, ložnice 13,5 m2
V bytě jsou nové: elektrické rozvody, rozvody vody v plastu, plynové rozvody, etážové topení s kotlem, vyvložkovaný komín, plastová okna, stěny a stropy nově vyštukovány, nové podlahy, koupelna, předsíň – vestavěné skříňky, kuchyň do L, kabelová TV + internet. Kolaudace 2007.
Ložnice + obývák mají výhled do zeleně – vnitrobloku přístupného pouze obyvatelům přilehlých domů.
V domě jsou nové: elektrické rozvody, stoupačky, vodoměry v bytech, fasáda a zateplení (dům prošel energetickým auditem), balkóny, vnitřní prostory, dvorek, vchod, sklepy s kočárkárnou. Kolaudace 2011.
Tram zastávka 150 m – 15 min do centra, bezproblémové parkování, park Židovské pece, obchody, školy, školky, sport.
Více informací na: vapenka.albums.cz
RK nevolat!!!!
zobrazit celý popis
We are offering a completely reconstructed flat with a view into a greenery, in a completely reconstructed brick house in a calm district which includes all public facilities and is close to the city centre with a direct public transport connection. Flat: 2+1, 57.3 m2 (49.1 m2 flat+ 7.1 m2 cellar + 1.1 m2 balcony): kitchen 14 m2, living room 14.5 m2, bedroom 13.5 m2. What is new in the flat:...
We are offering a completely reconstructed flat with a view into a greenery, in a completely reconstructed brick house in a calm district which includes all public facilities and is close to the city centre with a direct public transport connection. Flat: 2+1, 57.3 m2 (49.1 m2 flat+ 7.1 m2 cellar + 1.1 m2 balcony): kitchen 14 m2, living room 14.5 m2, bedroom 13.5 m2. What is new in the flat: wiring, water distribution system in plastic, gas distribution system, own heating system with boiler, chimney lining, plastic windows, ceiling and walls – new stucco, floorings, bathroom, hall – fitted cabinets, L-shaped kitchen, cable TV + internet. Final inspection 2007. Bedroom + living room – view to the greenery – courtyard only for local residents. What is new in the building: wiring, standpipes in plastic, water meter in each flat, façade and thermal insulation (the house passed the energy audit), balconies, shared halls and interior, courtyard, entrance, basement with a pram room. Final inspection 2011. Tram stop 150 m away – it takes 15 min to the city centre, smooth parking, park (Židovské pece), shops, schools, kindergartens, sports. More information available on: www.vapenka.albums.cz Agents please do not call!!!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
57 m²
cena:
2.590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více