Prodej pozemku 12.000 m² bez realitky

Poskla, Hutisko-Solanec - Hutisko, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nádherný pozemek v malebné části Beskyd vhodný k vybudování malé farmy (např. koně, ovce apod.) nachází se na polosamotě, cca 1500 m2 tvoří les s potůčkem,zbytek (cca 10500m2) louka. Elektrika na hranici pozemku, plyn v blízkosti. Centrum obce asi 1km, v blízkosti lyž. vleky, koupání,turistika na kole i pěšky - Pustevny, Soláň, Rožnov p/R. přehrada apod. Velmi...
Nádherný pozemek v malebné části Beskyd vhodný k vybudování malé farmy (např. koně, ovce apod.) nachází se na polosamotě, cca 1500 m2 tvoří les s potůčkem,zbytek (cca 10500m2) louka. Elektrika na hranici pozemku, plyn v blízkosti. Centrum obce asi 1km, v blízkosti lyž. vleky, koupání,turistika na kole i pěšky - Pustevny, Soláň, Rožnov p/R. přehrada apod. Velmi výhodná investice, dohoda určitě možná.
zobrazit celý popis
Beautiful land in a picturesque part of Beskydy suitable to build a small farm (eg horses) can be found in a remoted area, consists of about 1500 m2 with the stream. Elektrika at the frontier of land in the vicinity of gas. Center village about 1km, near lyž. lifts, swimming, biking and hiking on foot - Pustevny, Solan, dam, etc.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
12.000 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více