Hledám Pronájem bytu, 59 až 100 m² bez realitky

Praha

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hledám byt nejlépe od července 2012 pro 1 dospělou osobu a 2 dospívající děti, s tím, aby perspektivně nevadilo bydlení další dospělé osoby. Jde o to, aby dispozice bytu umožňovala 3 místnosti se samostatnými vstupy a samostatnou kuchyň. Tedy 3+1 (raději ne 3+kk) nebo případně i 4+kk. Nebo pokud jedna z místností umožní přepažení a vznik dvou pokojů pro děti,...
Hledám byt nejlépe od července 2012 pro 1 dospělou osobu a 2 dospívající děti, s tím, aby perspektivně nevadilo bydlení další dospělé osoby. Jde o to, aby dispozice bytu umožňovala 3 místnosti se samostatnými vstupy a samostatnou kuchyň. Tedy 3+1 (raději ne 3+kk) nebo případně i 4+kk. Nebo pokud jedna z místností umožní přepažení a vznik dvou pokojů pro děti, může se jednat případně i o větší 2+1. Délka pronájmu podle ceny od 6 měsíců do 1 roku s možností prodloužení. Bylo by vhodné, aby perspektivně nevadil malý pes.
Jsme bezproblémová rodina a nabízím férové jednání. Čím snadněji dostupná lokalita Budějovická / Pankrác, tím lépe. Celkové náklady včetně spotřeb by neměly překročit 12-13.000 Kč měsíčně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
59 až 100 m²
cena:
5.000 až 10.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více