Prodej pozemku 600 m² bez realitky

Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

(PRODEJ BEZ PROVIZE OD PŘÍMÉHO MAJITELE s možností financování, splátkový prodej, nebo odklad části platby). Prodej posledních 4 stavebních pozemků s možností okamžité výstavby rodinných domů a dvojdomů, v okrajové a klidné části obce Mníšek pod Brdy, lokalita Sequenc pod lesy mezi Mníškem a Řitkou, příjezd k pozemkům odbočka Řitka s vyhnutím obci Mníšek....
(PRODEJ BEZ PROVIZE OD PŘÍMÉHO MAJITELE s možností financování, splátkový prodej, nebo odklad části platby). Prodej posledních 4 stavebních pozemků s možností okamžité výstavby rodinných domů a dvojdomů, v okrajové a klidné části obce Mníšek pod Brdy, lokalita Sequenc pod lesy mezi Mníškem a Řitkou, příjezd k pozemkům odbočka Řitka s vyhnutím obci Mníšek. Klidné prostředí, krásná krajina, žádný satelitní projekt, pozemky obklopeny přírodou potoků, luk a lesů, v okolí do 60m krásné lesy, studánka kojenecké vody, cyklostezka, bez možnosti vzniku další výstavby v okolí. Pozemky skýtají to, kam jiní jezdí za rekreací a turistikou.

Lokalita:
Obec Mníšek pod Brdy, severovýchodní okraj směr Řevnice, Řitka. Veškerá občanská vybavenost v místě (školka, škola, úřad, hypermarket, hřiště, tenisové kurty). Výborná a rychlá dostupnost Prahy automobilem po R4, přímé napojení na komunikaci 116 směr Řevnice a Beroun D5. Pražský okruh R1 ca. 12 minut. Dobrá dostupnost PID, ČD směr Praha 5 - Smíchov.

Pozemky:
Využití stavebního pozemku dle územního plánu č. 85, zóna 11c, položka 125, ze dne 20.09.2006, je popsáno: „ jde o vysoce exponovaná místa, kde se předpokládá kvalitní výstavba RD, 1 - 2 podlažní na dům s 1 - 3 byty, navržená dobrými architekty. Bude preferována výstavba individuálními nadstandardními rodinnými domy s vysokými nároky na architektonickou kvalitu“. Pozemek mírně svažitý, jižně orientovaný, výměry od 600m² a více dle geometrického plánu a dohody.

Výměry:
Pozemek 1: 1.180 m², pro výstavbu 1x 2domu, nebo 1 RD
Pozemek 2: 1.011 m², pro výstavbu 1x 2domu, nebo 1 RD
Pozemek 3: 547 m², pro výstavbu 1 RRD
Pozemek 4: 750 m², pro výstavbu 1 RRD

Legislativa:
Vydané územní rozhodnutí o umístění staveb, s nabytím právní moci, povolení pro studny a ČOV, projektová dokumentace pro výstavbu RD, projektová dokumentace pro příjezdové komunikace s vydaným stavebním povolením, projektová dokumentace inženýrských sítí s vydaným stavebním povolením, přípojky elektro v kiosku na hranicích pozemku, možno žádat o stavební povolení a ihned začít stavět.

Cena:
Pozemek 1.800,-/m², resp. 2.480,- Kč/m² včetně podílu 680,- Kč/m², za novou komunikace a inženýrské sítě

Výstavba RD:
Možnost okamžitě využít projektované domy (v rámci územního rozhodnutí), společnosti Haas Fertigbau za koncovou „cenu na klíč“, ve výši 2.628.000,- Kč za dům krajní řadový, nebo 2.997.000,- Kč, za dům samostatně stojící. Ceny bez DPH, bez pojezdové brány a bez oplocení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
600 m²
cena:
1.560.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více