Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Černá u Bohdanče, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/191427
Prodej rekreačního objektu 430 m² bez realitky, Černá u Bohdanče, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
140.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej zahrady (orná půda) na vlastním pozemku o rozloze 430 m2, v lokalitě Černá u Bohdanče, okres Pardubice. Na pozemku se nachází zateplená maringotka, kůlna na nářadí, voda+ovocné stromky. Na pozemku ani v okolí není kanalizace ani pitná voda !!Pozemek je bez elektrického proudu. Některé sousední pozemky elektřinu už ale mají. Celá lokalita pozemků je obehnána...
Prodej zahrady (orná půda) na vlastním pozemku o rozloze 430 m2, v lokalitě Černá u Bohdanče, okres Pardubice. Na pozemku se nachází zateplená maringotka, kůlna na nářadí, voda+ovocné stromky. Na pozemku ani v okolí není kanalizace ani pitná voda !!Pozemek je bez elektrického proudu. Některé sousední pozemky elektřinu už ale mají. Celá lokalita pozemků je obehnána plotem. Na pozemek vede příjezdová cesta uzamykatelná bránou.Nedaleko je MHD.Ps: S realitními kancelářemi a realitními agenty nekomunikuji !!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
191427
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
430 m²
cena:
140.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více