Hledám Pronájem bytu, 70 až 120 m² bez realitky

Praha

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den,
mám zájem o pronájem nezařízeného bytu v cihlovém domě pouze s kuchyňskou linkou. Jedná se o dlouhodobý pronájem. V bytě by bydleli dvě osoby a pes. Požadováno v blízkosti parku. Dále požaduji, aby v bytě bylo plynové vytápění a možnost vysokorychlostního připojení na internet. Energie si přeji mít napsané na svou osobu.Také si přeji možnost...
Dobrý den,
mám zájem o pronájem nezařízeného bytu v cihlovém domě pouze s kuchyňskou linkou. Jedná se o dlouhodobý pronájem. V bytě by bydleli dvě osoby a pes. Požadováno v blízkosti parku. Dále požaduji, aby v bytě bylo plynové vytápění a možnost vysokorychlostního připojení na internet. Energie si přeji mít napsané na svou osobu.Také si přeji možnost nahlášení trvalého bydliště. Požadovaná lokalita Praha 2 či Praha 3. Pozn.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte.
Děkuji
zobrazit celý popis
Hello,
I would like to rent a nice flet in brick house with only a kitchen. This is a long-term lease. There they lived two people and a dog. Required near the park. Further requires that the apartment has gas heating and high speed internet access. Energy wishes to have written on my person. Desired location Prague 2 and Prague 3.
If interested, please contact me.
Thank you

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
70 až 120 m²
cena:
12.000 až 22.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více