Pronájem bytu 2+kk, 105 m² bez realitky

Velehradská, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem krásného světlého mezonetového bytu 2 + kk 105 m2 s velkou terasou v atraktivní a klidné lokalitě Vinohrad v těsné blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad. Volný od 1.8.2012.

Byt se nachází v 5. patře udržovaného secesního domu s výtahem. Velká, tichá ložnice s francouzským oknem je orientovaná do vnitrobloku. Obývací pokoj s kuchyňským koutem do klidné...
Pronájem krásného světlého mezonetového bytu 2 + kk 105 m2 s velkou terasou v atraktivní a klidné lokalitě Vinohrad v těsné blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad. Volný od 1.8.2012.

Byt se nachází v 5. patře udržovaného secesního domu s výtahem. Velká, tichá ložnice s francouzským oknem je orientovaná do vnitrobloku. Obývací pokoj s kuchyňským koutem do klidné ulice. Z obývacího pokoje se po schodech dostanete do patra, kde je možné umístit pracovnu. Odtud se vchází na 30-metrovou slunnou terasu s romantickým výhledem na starobylé střechy Prahy a do parku Parukářku.

Byt se pronajímá částečně vybaven. Kuchyně s elektrickou troubou, plynovým sporákem, myčkou a lednicí s mrazákem. Koupelna s hydromasážní vanou a pračkou. Vstupní hala s vestavěnou skříní. Možnost internetu a TV (upc, O2).

Vynikající dopravní dostupnost: metro Jiřího z Poděbrad a Flóra do 5 minut, tramvaje 11 do 5 minut, 5, 9, 10, 16, 26 do 10 minut.
V okolí parky Riegrovy sady a Parukářka, množství vynikajících restaurací, nákupní galerie Flóra. Farmářské trhy ve středu, pátek a v sobotu.

Nájemné: 19.000 Kč/měs. + 300 Kč/měs/os. záloha na vodné.
Kauce : 19.000 Kč.
Energie: plyn+elektrickou energii si nájemce převádí na sebe, platí přímo dodavatelům.
Doba nájmu: min.12 měsíců.
Výhrady: zvířectvo.

Případné další info o nabízeném bytu: 604 500 093.
Zájem o prohlídku bytu: 722 622 450.
Realitky nevolat!
zobrazit celý popis
Beautiful bright loft apartment 2 + kk, 105 m2, with a large sunny terrace in an attractive and quiet area Vinohrady close to Jiřího z Poděbrad for rent. Available from 1st of August.

The apartment is located on the 5th floor of Art Nouveau building with an elevator. A large, quiet bedroom with French door oriented to the courtyard. Living room with kitchen oriented to quiet street....
Beautiful bright loft apartment 2 + kk, 105 m2, with a large sunny terrace in an attractive and quiet area Vinohrady close to Jiřího z Poděbrad for rent. Available from 1st of August.

The apartment is located on the 5th floor of Art Nouveau building with an elevator. A large, quiet bedroom with French door oriented to the courtyard. Living room with kitchen oriented to quiet street. Upstairs from the living room there is a space where you can place your working place. From there it enters the 30-meter sunny terrace with a romantic view of ancient roofs of Prague and the park Parukářka.

The apartment is rented partially furnished. Kitchen with electric oven, gas stove, dishwasher and fridge with freezer. Bathroom with hydromassage bathtub and washing machine. Entrance hall with built-in wardrobe. Possibility of Internet and TV (UPC, O2).

Excellent transportation: metro Jiřího z Poděbrad and Flóra within 5 minutes walk, tram 11 up to 5 minutes, 5, 9, 10, 16, 26 up to 10 minutes.
In the close vicinity there are parks Riegrovy sady and Parukářka, number of fine restaurants, shopping mall Flora. Farmers' market on Wednesdays, Fridays and Saturdays.

Rent: 19.000 CZK / month. + 300 CZK / month / person water deposit.
Deposit: 19.000 CZK.
Energy: gas + electricity paid directly by tenant to suppliers.
Term of Lease: min.12 months.
No animals.

Any additional info about the apartment: 604 500 093.
Interested in viewings: 722 622 450.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
105 m²
cena:
19.000 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více