Prodej bytu 2+kk, 45 m² bez realitky

Babákova, Praha - Chodov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji družstevní byt 2kk o rozloze 44,5m2. Ulice BABÁKOVA, Praha 11 Chodov.
Tento družstevní byt , respektive podíl v Bytovém Družstvu Babákova je k prodeji za 1 950 000,- Kč.

Byt se nachází ve třetím, posledním patře domu. Výhledem je situován na jihozápad. (krčský lesopark, část vnitrobloku, dětské hřiště)
Panelový dům
je z roku 1990 a je po...
Nabízím k prodeji družstevní byt 2kk o rozloze 44,5m2. Ulice BABÁKOVA, Praha 11 Chodov.
Tento družstevní byt , respektive podíl v Bytovém Družstvu Babákova je k prodeji za 1 950 000,- Kč.

Byt se nachází ve třetím, posledním patře domu. Výhledem je situován na jihozápad. (krčský lesopark, část vnitrobloku, dětské hřiště)
Panelový dům
je z roku 1990 a je po částečné rekonstrukci. (stoupačky, elektřina, chodby,
schránky, vstupní dveře, plastová okna) V další fázi rekonstrukce 2013/14 jsou jako priority odhlasovány střechy a zateplení fasád. Jedná se o bytový dům ve tvaru písmene U, se šesti vchody.
Dům je bez výtahu. Ve vchodě je pouze 12 bytů. Jde o velmi bezpečné bydlení.
Byt
je v původním stavu, ovšem s novými štuky a plastovými okny s parapety . Koupelna je tvořena původním jádrem s odděleným WC. Byt nemá balkon. Součástí bytu je sklepní kóje o samostatné výměře 6m2 . K dispozici je také 50 m2 společných prostor. V bytě je zavedena aktivní přípojka UPC. (TV, vysokorychlostní internet )

Situovanost a občanská vybavenost
Jedná se o výjimečně situovanou nemovitost s ohledem na občanskou vybavenost a dostupnost centra města. Nákupní centrum Chodov C je vzdáleno 1 km (pěšky 10min, autem 3 min.) V okolí je i množství menších obchodů. Metro Roztyly je vzdáleno 5 min chůze. (například Roztyly C – Muzeum C - 12 min.) Noční pravidelné spoje z centra - 25 min. V blízkosti jsou Mateřské i Základní školy. Automobilové spojení na D1; Jižní Spojka; Bohdalec; Městský okruh 5 min. Přímo před domem ve vnitro bloku jsou moderní dětská hřiště. Okolí domu nabízí prostor pro množství volnočasových aktivit. In -line brusle, kola, jogging, posilovny, hřiště, curling, bowling, stick-walking, procházky a podobně.
Tato nemovitost je ideální pro jednotlivce či mladý pár pracující v Praze. Byt je vhodný k přestavbě.
Bytové Družstvo Babákova
Aktuální anuita družstevního podílu družstvu BD Babákova je 29000 Kč. Změna vlastnictví bytu je podmíněna splatností úvěru poskytnutému bytovému družstvu městskou částí Praha 11. Splatnost tohoto úvěru je 06/2014. Družstvo BD Babákova je řádným plátcem tohoto úvěru.
Měsíční provozní náklady
Při soužití 2 dospělých osob je výše měsíčních poplatků za energie a služby 2500,- Kč. SIPO je nastaveno na 3990 ,-Kč /měs ( nájem, zálohy na energie, TV, rozhlas )

Způsob vyslovení zájmu o koupi
Vzhledem k množství výše obsažených informací, fotografické dokumentaci, plánu půdorysu a faktu, že byt je primárně určen k rekonstrukci bude prohlídka nemovitosti umožněna pouze vážným zájemcům.
Nemám zájem o smluvní vztah s jakoukoliv realitní kanceláří, jejím zástupcem, ani soukromým realitním makléřem. Pokud se kdokoliv rozhodne tuto nemovitost nabízet k prodeji, tak pouze za mého souhlasu a za předpokladu zveřejnění inzerátu za totožnou cenu jako je uvedeno výše s přesně definovanou provizí a s doplněním totožné fotodokumentace. V tomto případě si však vyhrazuji právo posoudit úroveň zájmu a rozhodnout o možnosti prohlídky.
Máte-li vážný zájem o koupi této nemovitosti ( dužstevního podílu), pak mě prosím kontaktujte prostřednictvím emailu handover@seznam.cz a nebo na telefoním čísle 00 42 0 773 698 272 a to pouze mezi 1800 a 2000hod. Na vaše případné vzkazy či nepřijaté hovory zaznamenané mimo tuto časovou oblast (t.j. 1800 až 2000) nebude odpovězeno.

Děkuji za pochopení.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
45 m²
cena:
1.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více