Prodej rekreačního objektu 120 m² bez realitky

Dačice - Lipolec, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rekreační chalupa v podhůří Českomoravské vrchoviny v malebné vesnici na trase Jinřichův Hradec - Dačice. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost, dnes uzpůsobenou k rekreaci.
Dům se nacházi v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace v klidné části obce - vesnická zástavba. Objekt je dobře udržován, nevykazuje žádné poškození vlivem vlhkosti. Je situován...
Rekreační chalupa v podhůří Českomoravské vrchoviny v malebné vesnici na trase Jinřichův Hradec - Dačice. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost, dnes uzpůsobenou k rekreaci.
Dům se nacházi v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace v klidné části obce - vesnická zástavba. Objekt je dobře udržován, nevykazuje žádné poškození vlivem vlhkosti. Je situován průčelím na jihozápad. Uvnitř jsou provedeny nové dlažby, které korespondují s charakterem užití, provozem objektu k rekreaci. Ve většině interiéru jsou ošetřeny původní trámové stropy, kromě malé přístavby koupelny a sociálního zařízení. V podkroví jsou vestavěny dva dětské pokojíky z nichž je přístup na terasu. Přístup do podkroví je po dřevěných schodech z prostoru předsíně. V přízemí se nacházi velká ložnice se vstupem z předsíně. Z předsíně se dostaneme také do části kuchyňské, spojené s velkým obývacím prostorem, kde předělem je malý rozdíl v úrovni podlah (schod 150 mm). Na rozhraní kuchyňské části a prostoru k obývání jsou pěkná kachlová kamna s plotnou pro kuchařskou činnost a napojené na velký průlezný komín v dobrém stavu. Přes obytnou místnost je vstup do koupelny a sociálního zařízení - dnes obložené keramickým obkladem - bude nutná drobná oprava (místy poškozené) nebo možná výměna za jiné. Krytina domu je z azbeztocemtových šablon. Provedení stěn je ze smíšeného zdiva, omítky vápenné, štukové, opatřeny vápenným nátěrem. Vodovod zaveden z místních rozvodů vody, elektřina zavedena - 220, 380 V, kanalizace svedena do jímky na dvorku. Topení na tuhá paliva. Okna dřevěná kastlová, dobře ošetřovaná. Přístup po štěrkové komunikaci na jihovýchodní straně zahrady. Možnost je také přímo ze dvorku na hlavní silnici - dnes zatravněno, tento přístp se nepoužíval (svažitý terén). Dvorek je částečně zadlážděn kamenem, ostatní plocha je zatravněná a plynule přechází do plochy zahrady. Je zde umístěn též přístřešek na dřevo, dílna, skleník. Na východní straně parcely se nachází poměrně velká stodola v dobrém stavu.
Součástí je pěkná zahrada, udržovaná, osázená ovocnými stromy přiměřeného stáří, mírně svažitá ke dvorku. Vše je oploceno drátěným pletivem, kromě přední uliční strany, kde je oplocení dřevěné mírně poškozené. Dopravní spojení je autobusem, obec je bez občanské vybavenosti. Okolní krajina nabízí možnost aktivní rekreace - lesy, louky, blízký rybník (koupání, rybaření).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
4+1
plocha:
120 m²
cena:
1.999.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více