Prodej domu 4+kk bez realitky

Ke Kovárně, Kolín - Zibohlavy, Středočeský kraj

2.300.000 Kč

Popis

Rodinný dům se nachází v klidné části obce Zibohlavy, 3 km jihovýchodně od Kolína.

Hlavní obytná část domu prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2007, kdy byla vyměněna střecha – trámy, střešní krytina KM Beta, nově vytvořeny podlahy, vnitřní příčky i stropy, sádrokartonové podhledy, zavedeny nové rozvody vody, elektřiny a topení (na většině plochy podlahové). Dům je napojen na kolínský vodovodní řád a je vybaven vlastní čistírnou odpadních vod.

Hlavní obytná část:
Hlavní obytná část má výměru cca 80 m2, prošla kompletní rekonstrukcí a splňuje aktuální požadavky na moderní bydlení. Prostor je členěn velmi funkčně, použity jsou nadstandardní materiály.
Vstup do domu je řešen verandou (8 m2) s oknem, která je dále propojena s hlavní obytnou místností (33 m2). Tato hlavní místnost je pak dělena na funkční zóny: kuchyňský, jídelní a pracovní kout a prostor obývací – se sedačkou a TV. Součástí domu a jeho prodeje je kuchyňská linka zn. Koryna s vestavnými spotřebiči Whirpool Six Sense (pořizovací cena rok 2007 189.000 Kč). V místnosti je položena moderní plovoucí podlaha, pod kterou je umístěno podlahové topení. Z této místnosti je vstup francouzskými prosklenými dveřmi na terasu, která v letních měsících obytnou místnost zvětšuje.
Z této místnosti vstupujeme do prostoru vnitřní chodbičky (4,6 m2). Z té jsou další vchody na toaletu (1,6 m2), do koupelny (7 m2) a do ložnice se šatnou (22 m2).
Toaleta i koupelna jsou obloženy nadstandardními obklady a mozaikou 1x1 cm. Toaleta se závěsným WC (Geberit), koupelna s vyzděným pultem a prostorem pro pračku a úložné prostory a prostornou vanou.
V ložnici (16 m2) je šatna (6 m2), která je oddělena sádrokartonovou příčkou.

Technické zázemí:
Hlavní obytná část domu je propojena s druhou částí domu (dům je průchozí), kde se nachází dílna nebo garáž (22 m 2), kotelna s bojlerem a elektrickým kotlem (pořízení 2007) a původním kotlem na tuhá paliva.

Podkroví:
Z hlavní obytné části domu se dostáváme po schodech do 1. patra domu. V prvním patře je k dispozici pokoj (22 m 2) před rekonstrukcí. Podkroví je připraveno pro půdní vestavbu (nové krovy, střešní krytina, parotěsná fólie, vyvedeny rozvody vody, elektřiny, odpady, k dispozici vata pro zateplení).

Ostatní:
V druhé části domu je zadní vchod, dům je tedy možné i rozdělit do dvou bytových jednotek a používat jak dvougenerační.
Hlavní zrekonstruovaná část je k okamžitému bydlení, druhá část domu nabízí možnost pro řešení dle představ nových majitelů :-)

Pozemek:
Pozemek není velký, je travnatý se vzrostlou borovicí. Dům sousedí s jedním domem a s dalšími přes ulici. Zároveň pohled za zahrady poskytuje hezký výhled do sousedních políček a zahrad, vzrostlých stromů a na nedaleký chovný rybník.

O obci:
Zibohlavy je menší klidná obec zhruba 4 km od Kolína. V obci je zhruba 70 domů s 200 obyvateli. Zibohlavy jsou částí města Kolína. Výhodou obce je klidné prostředí a příroda a zároveň rychlá dostupnost do města Kolín (MHD), kde je situována veškerá občanská vybavenost (obchody, školky, školy, zaměstnání).
Obec je situována na konci Štítarského údolí a nejen tato stezka nabízí hezké prostředí k bydlení a trávení volného času. V obci jsou dva chovné rybníky a rybářský klub s neoficiální hospůdkou. O veškeré dění v obci se stará místní hasičský spolek, který má dlouholetou tradici a řadu výborných výsledků. I proto se u jednoho z rybníků nachází téměř profesionální tréninkový areál. Hasiči jsou i zárukou společenského dění – například pořádání plesů v místním Kulturním domě nebo akcí pro děti – Dětský den apod.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 194087
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+kk
Plocha 150 m²
Cena: 2.300.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kolín
Městská část: Zibohlavy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 731

Aktivních inzerátů
bez provize

9 134

Realizovaných obchodů
tento rok

438 409 858 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

2.300.000 Kč