Pronájem kanceláře 4+kk bez realitky

Střelniční, Český Těšín, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/194786
Pronájem kanceláře 120 m² bez realitky, Střelniční, Český Těšín, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
7.999 Kč + 1.999 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu 3 samostatné kanceláře,nebo byty o celkové velikosti 120m2. Společné prostory tvoří zmíněné kanceláře, toaleta, koupelna,kuchyňka,archiv a malý balkon. Kanceláře jsou v luxusním stavu. Připojení k internetu,kab.televize a zab. zařízení jsou samozřejmostí. Kanceláře lze využít jako učebny,sídla růz. firem np :,realitní služby,právnické...
Nabízíme k pronájmu 3 samostatné kanceláře,nebo byty o celkové velikosti 120m2. Společné prostory tvoří zmíněné kanceláře, toaleta, koupelna,kuchyňka,archiv a malý balkon. Kanceláře jsou v luxusním stavu. Připojení k internetu,kab.televize a zab. zařízení jsou samozřejmostí. Kanceláře lze využít jako učebny,sídla růz. firem np :,realitní služby,právnické služby, bankovní služby atd. Místností lze využít jako 3 samostatné garzonky o rozměrech 37,34 a 27 m2. Jako bonus garáž na 2 auta zdarma.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
194786
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
4+kk
plocha:
120 m²
cena:
7.999 Kč
poplatky:
1.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více