Prodej bytu 3+1 bez realitky

Mazovská, Praha - Troja

2.650.000 Kč

Popis

Byt bude do konce roku převeden do OV, možná hypotéka!

Družstevní byt 3+1 o rozloze 76 m2 se nachází v 7. patře (ze sedmi) v panelovém domě na okraji sídliště Bohnice.

Byt je po rozsáhlé a vkusné rekonstrukci - kompletní rozvody elektřiny, po bytě je rozvedena televizní a internetová síť, napojená na služby kabelové televize. Podlahy v pokojích a na chodbě z dubových parket, v předsíni keramická dlažba, kvalitní interiérové dveře (vč. obložek) zn. Šimbera - dýha americký ořech. Nové vstupní bezpečnostní dveře včetně nové zárubně. Kuchyň je původní, s dotaženou novou elektroinstalací. Zděné jádro. V šatně a na chodbě jsou podhledy s bodovým osvětlením, část místností má nové omítky. Okna jsou osazena vnitřními žaluziemi a sítěmi proti hmyzu.

Byt je velmi slunný s orientací na západ a sever, velmi dobře větraný. Má prostorný obývací pokoj, využitelný též jako jídelna, dvě ložnice z nichž jedna má prostornou šatnu. Byt téměř nemá sousedy!

Dům sousedí s přírodními památkami Salabka a Havránka, dále s botanickou a zoologickou zahradou. V bezprostřední blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost - mateřská školka, základní škola, poliklinika, supermarket, nákupní centrum Krakov, autobusy MHD (metro C Kobylisy 8 min). Dům má splacenou anuitu a je zcela ve vlastnictví družstva. Družstvo je tvořeno pouze tímto jedním domem o 48 bytových jednotkách. V současné době je zahájen proces převodu do OV. Obyvatelé domu jsou české národnosti. Před domem je nové dětské hřiště a sportovní hřiště, v ulici je bezproblémové parkování.

Dům je po celkové rekonstrukci - zateplení, plastová okna, nové vstupní dveře, nová střecha, nový výtah, nové rozvody vody a elektro v celém domě, včetně domovního telefonu, osvětlení společných prostor na pohybová čidla. Společné prostory jsou nově vymalovány. Více fotek a podrobný plán bytu na http://byt-mazovska.no-ip.org/

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 195194
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+1
Plocha 76 m²
Cena: 2.650.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Troja
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Panel
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 7
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 732

Aktivních inzerátů
bez provize

9 600

Realizovaných obchodů
tento rok

461 535 118 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+1 bez realitky

2.650.000 Kč