Prodej domu 75 m² bez realitky

Chocerady - Vlkovec, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

CHALUPU NA SÁZAVĚ..?
VENKOVSKÝ DŮM VLKOVEC, CHOCERADY
Sázava, Posázavský Pacifik, hluboké smíšené lesy středního Posázaví, kraj kocoura Mikeše
Dům je přízemní 3+kk o velikosti 75 m2 se sedlovou střechou, kde lze vybudovat další dva podkrovní pokoje a další sociální zařízení (WC + koupelna s vanou). V rámci prodeje je i připravený projekt pro stavební...
CHALUPU NA SÁZAVĚ..?
VENKOVSKÝ DŮM VLKOVEC, CHOCERADY
Sázava, Posázavský Pacifik, hluboké smíšené lesy středního Posázaví, kraj kocoura Mikeše
Dům je přízemní 3+kk o velikosti 75 m2 se sedlovou střechou, kde lze vybudovat další dva podkrovní pokoje a další sociální zařízení (WC + koupelna s vanou). V rámci prodeje je i připravený projekt pro stavební povolení na vybudování podkrovních prostor o výměře 85 m2 s arkýřovými okny směrem ke komunikaci. Rozpočet vybudování podkroví je cca 450.000 Kč. Současná účetní hodnota domu dle odhadce je 1.530.000 Kč v prostavěnosti a pozemku.
Dům byl postaven v roce 1900, a to do tvaru L, kdy delší jeho část je obytná a kratší část je stodola, zahrada má rozměr okolo 300 m2. Dům byl postaven starou metodou, kdy do cca 60 cm od země je kámen, pak cihla, průměr zdí se pohybuje od 80 do 110 cm. Díky dvěma výduchovým sklepům je dům suchý. Dům je v průběžné rekonstrukci, nová elektřina, střecha Bramac, nová omítka (nyní po výměně vchodových dveří). Na zahradě jsou čtyři vzrostlé stromy (jedle bělokorá, bříza, katalpa, jabloň), tři túje a ovocné keře (vinná réva, tři druhy rybízu, angrešt, borůvky, maliny a ostružiny).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
1.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více