Prodej domu 5+1 bez realitky

Okružní, Bašť, Středočeský kraj

12.700.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům ve středočeské obci Bašť s dispozicí 5+1 se dvěma samostatnými koupelnami a garáží o celkové užitné ploše 174 m2. Celková plocha parcely, na které je dům umístěn, činí 748 m2. Jedná se o neobývanou novostavbu připravenou k nastěhování.
V přízemí je obývací pokoj s kuchyní, pokoj (pracovna), koupelna s WC a úklidová místnost. V kuchyňské lince jsou zabudovány vestavné spotřebiče - lednice s mrazákem, myčka nádobí, kávovar, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska se čtyřmi plotnami (dvě z nich jsou indukční). V obývacím pokoji a pracovně jsou na podlaze dřevěné parkety. Z obývacího pokoje lze přímo vstoupit na terasu. V podkroví se nacházejí dva pokoje a koupelna s vířivou vanou a WC. Z mezipodesty schodiště je vstup do dalšího pokoje.
Terasa za domem je z přírodního kamene porfyr. Na terasu navazuje trávník. Zahrada je též osázena různými rostlinami. Zejména keři a stromy. Dominantou zahrady jsou opukové terasy, ve kterých jsou kromě dřevin a květin zasázeny i bylinky.
V garáži u domu je položena dlažba. Před garáží je zámková dlažba. U vjezdu je navíc zatravněné parkovací místo pro jeden vůz.
Původně nevyužitelné prostory pod okraji střechy jsou využité jako skladovací prostory.
Fasáda domu je zateplena 10cm vrstvou izolace.
V domě je centrální vysavač. Vytápění a ohřev TUV je plynovým kotlem Viesmann Vitodens 200 se zásobníkem TUV o objemu 160 l. Zahrada je vybavena závlahovým systémem rozděleným na 8 sekcí. Pro zavlažování je využívána voda z nádrže o objemu 10 m3, do které je svedena voda dešťová a z vlastní studny. Studna je s velice dobrou vydatnosti a je opatřena vysoce výkonným celonerezovým čerpadlem značky DAB.
Obec Bašť leží cca 5 km od hranice Prahy. Obec je dopravně obsluhována příměstskými autobusovými linkami, z nichž č. 368 zajíždí přímo k lokalitě Nová Bašť. V srpnu roku 2011 byl otevřen obchvat obce Líbeznice. I díky tomuto obchvatu je možné se do Letňan dostat již cca za 5 minut. Do centra Prahy v době dopravní špičky je možné dojet autem zhruba za 40 minut. Mimo špičku do 20 minut. Přímo v lokalitě Nová Bašť je umístěna jazyková mateřská škola a několik tzv. školiček. Součástí lokality je i menší hřiště. Celá lokalita je koncipována jako obytná zóna. Řidiči zde tedy smí jezdit maximální rychlostí 20 km/h, pohybovat se lze v celé šíři komunikace. V celé lokalitě jsou vybudovány asfaltové silnice a také chodníky ze zámkové dlažby.
Více podrobností na www.rodinny-dum-bast.cz

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 195377
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+1
Plocha 174 m²
Cena: 12.700.000 Kč Chci hypotéku
Město: Bašť
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 602

Aktivních inzerátů
bez provize

11 806

Realizovaných obchodů
tento rok

577 524 366 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+1 bez realitky

12.700.000 Kč