Prodej rekreačního objektu 1.930 m² bez realitky

Luká - Březina, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Chalupa ve východní části Drahanské vrchoviny (Olomoucký kraj). Zastavěná plocha 452m. Plocha pozemků 1930m. Dvě samostatné obytné části. Vlastní kopaná studna s pitnou vodou a rozvodem do obou kuchyní, koupelny a WC. Přípojka k obecnímu vodovodu na hranici pozemku. Elektrické rozvody 230/380V. WiFi internet. Anténní rozvod. Odpady do vlastní jímky. V hospodářské...
Chalupa ve východní části Drahanské vrchoviny (Olomoucký kraj). Zastavěná plocha 452m. Plocha pozemků 1930m. Dvě samostatné obytné části. Vlastní kopaná studna s pitnou vodou a rozvodem do obou kuchyní, koupelny a WC. Přípojka k obecnímu vodovodu na hranici pozemku. Elektrické rozvody 230/380V. WiFi internet. Anténní rozvod. Odpady do vlastní jímky. V hospodářské části je prostorná stodola s možností parkování, sklad a dílna. Udržovaná veliká zahrada s ovocnými stromy. Zpracována projektová dokumentace na vybudování 2 ložnic v podkroví domu.

První obytná část: dispozice 2+1, původní stavení z r. 1897 zrekonstruované v r. 2003, provedena izolace, nová fasáda, vnitřní omítky, nová dřevěná okna, nové dřevěné dveře, podlahy - keramická dlažba, koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou. Samostatné WC. Kuchyně s originálními kachlovými kamny, nová kuchyňská linka v rustikálním stylu. Podlahové vytápění v koupelně, pokoji a kuchyni, pokoj v přízemí s keramickou dlažbou, pokoj v 2NP dřevěná podlaha a dřevěné stropy s trámy. Prostorná hala se schodištěm, komora a sklep s kamennou klenbou přístupný z haly. Topení dřevem v kamnech, elektrické podlahové topení a elektrické přímotopy.

- vstupní hala 7,2m
- kuchyně 11,1m
- pokoj 18,9m
- chodba schodiště 6,8m
- chodba WC 1,5m
- WC 2,7m
- koupelna 10,5m
- komora 10,8m
- ložnice v 2 NP 33,2m

Druhá obytná část s vlastním vchodem: 2+kk
- zádveří 1,5m
- pokoj 20,3m
- ložnice v 2NP 19,5m
- kuchyň 7,5m.

Chalupa se nachází v malebné krajině východní části Drahanské vrchoviny v malé vesničce Březina (cca. 30 stavení) a v bezprostřední blízkosti (500m) Národní přírodní rezervace Špraněk s rozsáhlým systémem bohatě zdobených Javořických jeskyní (1,5km), patřící k nejkrásnějším přístupným krápníkovým jeskyním na našem území. Skalní brána pod Zkamenělým zámkem (2km) je největším útvarem svého druhu na Moravě. Vzhledem k poloze i vzhledem k neexistenci velkých průmyslových podniků je zde jedno z nejčistších ovzduší v České republice. Oblast byla zařazena mezi evropsky významné lokality do soustavy Natura 2000, přírodní rezervací vede naučná stezka. V blízkosti je taktéž krásný hrad Bouzov (6km) a obec Javoříčko (1km) s významným pietním místem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.930 m²
cena:
1.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více