Prodej domu 160 m² bez realitky

Dvořákova, Lovosice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rodinný cihlový dům s pozemkem v obci Lovosice. Jedná se o starší zástavbu v klidné čtvrti. Dům má 2 podlaží a je částečně podsklepený. Dispozice: přízemí - kuchyň, 2 pokoje, koupelna, kotelna, chodba, betonové schody do 1.NP - 2 pokoje, koupelna, podkroví. Celkem zastavěná plocha a nádvoří s garáží (309 m2), velká zahrada (605 m2), lze využít jako...
Prodám rodinný cihlový dům s pozemkem v obci Lovosice. Jedná se o starší zástavbu v klidné čtvrti. Dům má 2 podlaží a je částečně podsklepený. Dispozice: přízemí - kuchyň, 2 pokoje, koupelna, kotelna, chodba, betonové schody do 1.NP - 2 pokoje, koupelna, podkroví. Celkem zastavěná plocha a nádvoří s garáží (309 m2), velká zahrada (605 m2), lze využít jako další stavební parcelu.
Dobrá dostupnost do Prahy (dálnice D8 Lovosice - Praha). Krásné okolí - České středohoří. RK nevolat!
zobrazit celý popis
I offer for sale this detached family house with large garden situated on the outskirts of town of Lovosice. It is older building in a quiet neighbourhood. The house has 2 floors and a basement. Layout: Ground floor - kitchen, 2 bedrooms, bathroom, utility room, hall, concrete stairs to the 1st floor - 2 bedrooms, bathroom, attic. Total built-up area and courtyard with a garage is 309 m2 and...
I offer for sale this detached family house with large garden situated on the outskirts of town of Lovosice. It is older building in a quiet neighbourhood. The house has 2 floors and a basement. Layout: Ground floor - kitchen, 2 bedrooms, bathroom, utility room, hall, concrete stairs to the 1st floor - 2 bedrooms, bathroom, attic. Total built-up area and courtyard with a garage is 309 m2 and large garden (605m2).
Within easy ride distance of Prague (highway D8 Lovosice - Prague). Beautiful surroundings - Czech Middle Mountains. No estate agency!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
160 m²
cena:
2.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více