Prodej domu 4+kk bez realitky

Krajní, Nymburk - Drahelice, Středočeský kraj

4.544.000 Kč

Popis

EKO Logické vily Nymburk, které jsou na pražském i českém bytovém trhu ojedinělým projektem komorního městského bydlení, které i ve druhé etapě stále přesvědčují, že zůstávají bydlením pro náročné za nenáročné ceny, jak zní krédo developerské firmy, která stojí za tímto projektem.Projekt byl oceněn ve 12. ročníku soutěže Best of realty – Nejlepší z realit na prestižním druhém místě Nejlepšího rezidenčního projektu 2010.
Obytný areál je na vlastním pozemku rozdělen do 8 obytných celků.Z hlavní obslužné komunikace vede vždy slepá přístupová cesta středem pozemku až zhruba do jeho dvou třetin, kde je vytvořeno malé kruhové náměstíčko se středem, v němž bude kvůli rozlišení jednotlivých míst umístěna fontána, plastika či jiný artefakt, anebo tu bude vysazen vzrostlý strom.
Z kruhového objezdu vedou čtyři kolmé vstupy ke dvojicím domů, které jsou přitom umístěny na vlastních parcelách tak, aby jejich stěny vytvářely přirozenou hradbu zajišťující obyvatelům každého obydlí žádoucí soukromí.
Všechny rodinné domy Nymburk jsou řešeny jako jednopodlažní zděné stavby. Společným rysem všech rodinných domů jsou velké prosklené plochy směřující do vlastních zahrad, které propojují interiér s exteriérem.K dosažení pocitu sepjetí bydlení s okolím dominují ve vnitřních prostorách domů přírodní materiály jako kámen a dřevo. Domy jsou dodávány ve třech úrovních vybavení. Kromě základu (viz Standardní vybavení) a top kvality je připraven i nadstandard obsahující například vytápěný venkovní bazén, saunu, sanitu v exkluzivním designu, krbovou vložku včetně komínu, kuchyň se spotřebiči apod.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 195749
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+kk
Plocha 164 m²
Cena: 4.544.000 Kč Chci hypotéku
Město: Nymburk
Městská část: Drahelice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 760

Aktivních inzerátů
bez provize

9 151

Realizovaných obchodů
tento rok

439 401 562 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

4.544.000 Kč