Prodej domu 840 m² bez realitky

Těmice u Kamenice nad Lipou, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám RD 6+2 s uzavřeným dvorem, přilehlé zahrady, ovocný sad a v případě zájmu též navazující zemědělskou půdu (až 8 ha) a les (1 ha) na okraji obce Těmice (5 km od Kamenice nad Lipou, v kraji Vysočina), kde se nachází veškerá občanská vybavenost, krásná příroda.

Objekt byl postaven tak, aby bylo zachováno naprosté soukromí. Zastavěná plocha je celkem 840...
Prodám RD 6+2 s uzavřeným dvorem, přilehlé zahrady, ovocný sad a v případě zájmu též navazující zemědělskou půdu (až 8 ha) a les (1 ha) na okraji obce Těmice (5 km od Kamenice nad Lipou, v kraji Vysočina), kde se nachází veškerá občanská vybavenost, krásná příroda.

Objekt byl postaven tak, aby bylo zachováno naprosté soukromí. Zastavěná plocha je celkem 840 m², z toho uzavřený dvůr 150 m². Objekt může nabídnout též využití pro zemědělské účely, chov koní, ovcí apod., provoz farmy s ubytováním či obdobné využití (tj. jako farma, ranč, zemědělská usedlost).

Obytná budova: Rodinný dům 6+1 z roku 1970 (okamžitě k nastěhování), patrový objekt, celý podsklepený. Stav budovy je dobrý, konstrukce zděná. V přízemí se nachází kuchyně, 3 pokoje, WC, koupelna a technické místnosti. V patře jsou další 3 místnosti. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva. Voda je zajištěna obecním vodovodem, dále lze využít vlastní studnu; nové odpady. Lze řešit i jako vícegenerační bydlení.

Vedle hlavní obytné budovy je zde i původní obytná budova 2+1.

Hospodářské budovy: Stodola, seník, chlév, garáž, dílna a samostatné sklepy. Stav objektů je dobrý, lze je ihned začít užívat.

Mezi všemi objekty je uzavřený dvůr poskytující naprosté soukromí. Průchozí stodolou lze vstoupit na navazující ovocný sad, zahrady. Dále navazují zemědělské pozemky v širokém pruhu k lesu.

Pozemky: Součástí nabídky je krásná zahrada, dvě menší zahrádky a část ovocného sadu (celkem 2.200 m2). Dále lze přikoupit přes 8 ha zemědělských pozemků (z toho 1,4 ha pozemků vhodných jako stavební parcely) a několik tisíc m² lesa (celistvý soubor pozemků).

Elektřina: V celém objektu 230 V, dále i 380 V.

Voda: Napojení na veřejný vodovod, dále kopaná studna, nové rozvody vody.

Odpad/kanalizace: Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci.

Plyn: Pouze ocelové láhve na propan butan (vaření).

Topení / TUV: Ústřední topení, kotel na tuhá paliva.

Sociální zařízení: Obytná budova - 2x WC, 2x koupelna.

Vybavení: Bez vnitřního vybavení.

Internet: 8-50 Mb/s (WIFI).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
840 m²
cena:
1.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více