Pronájem nebytového prostoru 116 m² bez realitky

Ouvalova, Slaný, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme pronájem reprezentativního klimatizovaného komerčního prostoru s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím o celkové ploše 116 m2, který je vhodný pro kanceláře či jiné služby. Prostor se nachází v nedávno zrekonstruovaném Hemerkově statku ve Slaném, který v současné době slouží jako obchodní a společenské centrum s výbornou dopravní dostupností...
Nabízíme pronájem reprezentativního klimatizovaného komerčního prostoru s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím o celkové ploše 116 m2, který je vhodný pro kanceláře či jiné služby. Prostor se nachází v nedávno zrekonstruovaném Hemerkově statku ve Slaném, který v současné době slouží jako obchodní a společenské centrum s výbornou dopravní dostupností (parkování u objektu, autobusové nádraží před objektem, dojezdová vzdálenost do Prahy autem 20 minut). Tento nebytový prostor je vybaven bezbariérovým přístupem. V nájemném je zahrnut pronájem kanceláře, parkovací místo u objektu, používání kuchyněk a sociálních zařízení včetně jejich údržby a poskytování toaletních potřeb. Objekt je připojen na pult centrální ochrany, střežen kamerovým systémem a jednotlivé místnosti nebytových prostor jsou samostatně zabezpečeny čipovými kartami.
Nájemce kromě nájemného hradí služby spojené s pronájmem nebytových prostor – odebranou elektřinu, plyn, vodné a stočné na základě odečtů měřidel a odvoz odpadu, úklid společných prostor a hlídání objektu jako podíl stanovený velikostí pronajaté plochy nebytového prostoru. Záloha na tyto služby činí 3.000,- Kč/měsíc. Nájemce si sám sjedná a hradí telefonní a internetové služby, přičemž k poskytování těchto služeb používá kabelovou síť a rozvodné zařízení v objektu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
116 m²
cena:
16.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více