Prodej pozemku 4.135 m² bez realitky

Mimoň, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáme stavební pozemek o celkové rozloze 4135m2 v menší obci na Českolipsku. Pozemek je v územním plánování určený ke stavbě rodinného domu a nachází se v okrajové části obce v sousedství silničního tahu Česká Lípa – Mimoň. Původně se na něm nacházel zájezdní hostinec, nyní s ještě částečně dochovaným pískovcovým sklepením. Původní studna byla...
Prodáme stavební pozemek o celkové rozloze 4135m2 v menší obci na Českolipsku. Pozemek je v územním plánování určený ke stavbě rodinného domu a nachází se v okrajové části obce v sousedství silničního tahu Česká Lípa – Mimoň. Původně se na něm nacházel zájezdní hostinec, nyní s ještě částečně dochovaným pískovcovým sklepením. Původní studna byla zasypána. V letošním roce je v obci plánovaná výstavba vodovodu. Elektřina dosud nezavedena, ale bezproblémově v dosahu.
Nyní se na parcele nachází domek o zastavěné ploše 66m2 vedený jako hospodářské stavení. Domek je v současné době v rekonstrukci s navezeným stavebním materiálem. Donedávna byl dlouhodobě pronajmut k celoročnímu užívání.
Pozemek nabízí velké možnosti k rekreaci, k chovu domácích zvířat, popř. rozdělení na dvě parcely.
Platba hotově – ne R.K!
Volejte 728596229
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.135 m²
cena:
490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více