Prodej domu 2.200 m² bez realitky

Viničné Šumice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům Viničné Šumice vzdálený: od Brna 14Km
Pozemek 2200m2. Viničné šumice 140 , Sítě: elektro 230V a 400V , Nová kanalizace, obecní vodovod a plyn jsou 3m od nemovitosti. Nová asfaltová komunikace. Parkování před domem. Celková plocha parcel činí 2200m2 , Zastavěná plocha 160m2 , Dům je vhodný k celkové rekonstrukci 4+1 nebo 4+kk + 2 podkrovní místnosti. Rychlá...
Dům Viničné Šumice vzdálený: od Brna 14Km
Pozemek 2200m2. Viničné šumice 140 , Sítě: elektro 230V a 400V , Nová kanalizace, obecní vodovod a plyn jsou 3m od nemovitosti. Nová asfaltová komunikace. Parkování před domem. Celková plocha parcel činí 2200m2 , Zastavěná plocha 160m2 , Dům je vhodný k celkové rekonstrukci 4+1 nebo 4+kk + 2 podkrovní místnosti. Rychlá dostupnost do Brna vzdáleného 14Km . Nemovitost se nachází ve vinařské lokalitě. S nádherným výhledem. V lokalitě je čistý vzduch, nakolik tam převládá proudění z Drahanské vrchoviny. Okolí je propleteno Cyklostezkami.
Jižní orientace pozemku a domu zaručuje maximální efektivitu pro použití teplovodních solárních kolektorů na ohřev TUV a vytápění nemovitosti. Možnost vybudování vlastní studny.
Horní parcela č 794 má vlastní příjezdovou komunikaci a hraničí s přírodní rezervací Drahanské vrchoviny,odkud je výhled na celé údolí. Je možnost na ní vybudovat chatu. A navázat tak na místní tradici pěstování vína nebo teplomilných odrůd stromů a další vegetace. Na pozemcích se nachází staré kamenné terasy z dávných dob,-na kterých se pěstovalo víno .
Odkazy videí nemovitosti a pozemků zašlu na vyžádání . S přáním hezkého dne: Majitel nemovitosti.
Odkazy na videozáznamy domu a pozemků:
Domek
http://www.youtube.com/watch?v=rRWFKtve1UA

zahrada
http://www.youtube.com/watch?v=a2288IdBfxM

Nové:
https://www.youtube.com/watch?v=lKNi6w3HPpg

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
2.200 m²
cena:
543.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více