Pronájem bytu 2+1, 50 m² bez realitky

U Mrázovky, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu slunný byt I.kat. 2+1 s balkonem (50m²), 1.patro v zatepleném (2012) cihlovém domě, dlouhodobě na 3 až 5 let s opcí, s případným následným odprodejem v horizontu cca za 5 let, na Smíchově v krásné a klidné lokalitě 10 min. pěšky od Anděla.

Plastová okna se žaluziemi (2009) situována na východ do zeleně s částečným výhledem na Prahu. Byt je vybaven TUV a...
Pronajmu slunný byt I.kat. 2+1 s balkonem (50m²), 1.patro v zatepleném (2012) cihlovém domě, dlouhodobě na 3 až 5 let s opcí, s případným následným odprodejem v horizontu cca za 5 let, na Smíchově v krásné a klidné lokalitě 10 min. pěšky od Anděla.

Plastová okna se žaluziemi (2009) situována na východ do zeleně s částečným výhledem na Prahu. Byt je vybaven TUV a ÚT s plyn. kotelnou v domě, plynovou přípojkou na sporák, STA, k bytu patří sklepní koje cca 2,5m².

Rekonstruovaná koupelna (2007) je vybavena sprchovým koutem, skříňkou s umyvadlem, galerkou a pračkou.

V případě vymalování, osazení plyn. sporáku a kuch. linky je byt ihned obyvatelný, nicméně stav vnitřních povrchů odpovídá době užívání od r. 1962, proto je potřebná částečná renovace (přeštukovat stěny, přebrousit parkety, vyměnit PVC, zrenovovat zárubně i dveře, vyměnit zásuvky a vypínače a instalovat kuchyň). Některá řemesla mohu dohodit za rozumné ceny (bourací, zednické, štukatérské a obkladačské práce, dále pak podlahářské práce, výměnu dveří (dveře za levnější ceny), renovaci zárubní a finální malířské práce.V případě zájmu mohu zajistit za slušné ceny i elektrikáře a instalatéra/plynaře.

Na základě vložených prostředků do předem provedené renovace nebudu požadovat žádnou kauci a od jejich výše se bude odvíjet i konečná výše měsíčního nájmu. Plyn. sporák a kuch. linka se započítá do vložených prostředků max. do výše 20.000,- Kč.
V případě jen vymalování a závazku provádět renovaci tzv. "za pochodu" bude nájem 9.900,- a budu požadovat kauci 30.000,- Kč. Vrácení kauce a výše nájmu se pak bude odvíjet od výše investic...

Byt záměrně nabízím před provedením renovace, aby si ho uživatel mohl zařídit k obrazu svému a dobře se mu v něm pak dlouhodobě bydlelo…

Výše nájmu: 9.900,- Kč / měsíčně (možná sleva až o 1.800,- Kč a to dle výše vložených vlastních prostředků do renovace) + poplatky cca 1.250,- Kč / dospělý, 500,- Kč / dítě do 15-ti let (poplatky budou 1x ročně vyúčtovány dle skutečné spotřeby domácnosti a obsahují vytápění, výrobu a spotřebu TUV, vodné/stočné, osvětlení společných prostor domu, odvoz a likvidaci odpadů).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
50 m²
cena:
9.900 Kč
poplatky:
1.750 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více