Prodej domu 5+1 bez realitky

Litomyšl, Pardubický kraj

750.000 Kč

Popis

Větší dům nebo chalupa se zahradou Lubná – Litomyšl, Polička. SUPER CENA

Jsme majitelé a nabízíme k prodeji větší rodinný dům v Lubné, obci s veškerou občanskou vybaveností (školka, škola, lékař, pošta, obchody, ….) mezi historickými městy Litomyšl (15 km) a Polička (8 km), v blízkosti přírodního útvaru Toulovcovi maštale a rekreační oblasti Budislav.
Dům stojí v klidném místě (s výhledem a na louky, lesy, kopečky) mimo hlavní silnici, s příjezdem po obecní cestě udržované i v zimním období a se zajištěným odvozem kom. odpadu.
Jedná se o zajímavou stavbu čtvercové tvaru s uzavřeným dvorečkem a „pavlačí“. Byla upravována a modernizována v letech cca 1980 a cca 2005. Je napojena na plyn, elektřinu, obecní vodovod. Vlastní studna je součástí a odpad je sveden do jímky. Vytápění je ústředním topením kotlem na plyn - radiátory, popř. bylo topeno pouze v kamínkách (druhý průduch komína). Splachovací WC kombi, samostatná prostorná koupelna s vanou a bojlerem.
Dispozice domu lze využít velmi variabilně - dům je možné využít jak k trvalému bydlení (i dvougeneračnímu) a případně i k podnikání, tak i k rekreaci v krásném, klidném prostředí v blízkosti přírody a historických měst. Vzhledem k velikosti pozemku a hospodářskému zázemí je zde i možnost chovu drobného zvířectva.
Obytná část se skládá z 5ti prostorných místností a naposledy byly prostory řešeny jednoduchým (změnitelným) způsobem na dvě samostatně přístupné jednotky 2 + KK (v každé je instalován kombinovaný sporák plyn + el., voda, odpad). 1 velká samostatně přístupná místnost byla jako společná. Dále byly v objektu vytvořeny 2 samostatné letní pokojíky. Případná půdní vestavba na obytnou částí je možná – hurdiskový strop.
V hospodářské části je jedna obrovská dílna přístupná také vraty a druhá stejně tak velká místnost s kamennými zdmi a výhledem (i přístupem) do zahrady. Dále je v této části prostorný přístodůlek a WC, sklad na dřevo. Venkovní posezení s udírnou a grilem, …..
Příslušející pozemky jsou dostatečně prostorné, celkem 1.194 m2. Stavební parcela má výměru 460 m2, zahrada 734 m2. Pozemky jsou oploceny a kolem plotu bylo osázeno velké množství okrasných keřů a stromů, které již dnes vytváří příjemné soukromí.
Prodáváme jako přímí majitelé.
Dům zůstane částečně zařízen (sporáky, linka, barový pult, skříně, válendy, atd.). Odstěhovali jsme se před cca 5ti lety, po tuto dobu nebyla žádná údržba. Dům ji bude potřebovat a tak i přes zajímavost a rozlehlost objektu a pozemků i atraktivnost lokality stanovujeme cenu v této velmi rozumné a nízké úrovni.
FOTO na inzeratprodej.webnode.cz

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 197897
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+1
Plocha 1.194 m²
Cena: 750.000 Kč Chci hypotéku
Město: Litomyšl
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

7 830

Aktivních inzerátů
bez provize

9 473

Realizovaných obchodů
tento rok

453 055 486 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+1 bez realitky

750.000 Kč