Spolubydlení bytu 2+1, 62 m² bez realitky

Bořivojova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hledáme 1 nebo 2 nové spolubydlící do bytu 2+1 na Bořivojově ulici. Byt je pro čtyři lidi, takže nájem je doopravdy nízký vzhledem k lokalitě uprostřed Prahy. Cesta k VŠE trvá 6 minut pěšky a 6 minut je to i na zastávku tramvaje 9 Husinecká. Nejbližší metro A Jiřího z Poděbrad je 10 minut chůze, metro C Hlavní nádraží je hned další zastávka po Husinecké. Naproti...
Hledáme 1 nebo 2 nové spolubydlící do bytu 2+1 na Bořivojově ulici. Byt je pro čtyři lidi, takže nájem je doopravdy nízký vzhledem k lokalitě uprostřed Prahy. Cesta k VŠE trvá 6 minut pěšky a 6 minut je to i na zastávku tramvaje 9 Husinecká. Nejbližší metro A Jiřího z Poděbrad je 10 minut chůze, metro C Hlavní nádraží je hned další zastávka po Husinecké. Naproti jsou dva malé obchody a 200 m od bytu je supermarket Albert.

V bytě je koupelna s vanou a skříňkou na toaletní potřeby. Teplou vodu ohřívá bojler. Dále je tu kuchyň s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem a troubou; kuchyňský kout se stolem a židlemi a s rozkladatelným gaučem pro návštěvy. V první průchozí místnosti je skříň, knihovna, dva stoly a postel (druhý člověk spí ve vestavěném patře). V další místnosti je opět postel, skříň a dva stoly a vestavěné patro. Zároveň je v bytě místo i pro další vlastní nábytek. Máme tu bezdrátový internet SDSL od O2.

Byt je ideální pro studenty VŠE a pracující v Žižkově a okolí. Nastěhování možné okamžitě. Cena: 2900 Kč nájem + 250 Kč poplatky na jednoho člověka na měsíc.
zobrazit celý popis
We are searching for 1 or 2 new flatmates into a 2+1 flat on Bořivojova street. The flat is for four people so the rent is quite low considering the locality in the middle of Prague. The distance to VSE is 6 minutes on foot, and it takes 6 minutes and the closest metro A Jiriho z Podebrad is 10 minutes of walk away, metro C Hlavni nadrazi is the next stop after Husinecka. There are two grocer's...
We are searching for 1 or 2 new flatmates into a 2+1 flat on Bořivojova street. The flat is for four people so the rent is quite low considering the locality in the middle of Prague. The distance to VSE is 6 minutes on foot, and it takes 6 minutes and the closest metro A Jiriho z Podebrad is 10 minutes of walk away, metro C Hlavni nadrazi is the next stop after Husinecka. There are two grocer's shops opposite to the house and 200 meters away there is an Alber supermarket.

In the flat there is a bathroom with a bathtub, and a closet. The warm water is from boiler. Next, there is a kitchen with a gas stove. Then there is a kitchen table with chairs and an expandable couch. In the first room there are a wardrobe, drawers for books, two desks and a bed (second person sleeps on the built in floor). In the next room there is a bed again, a wardrobe and two tables and a built-in floor for another person. There is also some room for additional furniture if needed. We have wireless SDSL internet from O2.

The flat is ideal for the students of VSE, or people workin in Zizkov and surroundings. You can move in immediately. The price is 2900 Kc + 250 Kc fees per person per month.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
62 m²
cena:
2.900 Kč
poplatky:
210 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více