Prodej bytu 4+1 bez realitky

Pod Rapidem, Praha - Vinohrady

5.450.000 Kč

Popis

Prostorný obývací pokoj působí díky svému atypickému tvaru ještě větším dojmem. Pocit z prosvětleného vzdušného prostoru je umocněn velkými dvoukřídlými francouzskými okny a balkonem. Žaluzie ve všech oknech pomohou docílit pocit soukromí a umožní zastínění v horém létě. Dřevěné parkety ve všech obytných místnostech navozují příjemnou útulnou atmosféru.
Velká samostatná kuchyň je vybavená moderním nábytkem, disponuje dostatečnými úložnými prostory a velkou pracovní plochou. Kuchyň je řešena ergonomicky a svým uspořádáním minimalizuje nadbytečné pracovní úkony. Vybavení kuchyně je praktické a nevyžaduje náročnou údržbu.
Ložnice je vybavena kvalitním úložným nábytkem na míru, šetřícím prostor. Francouzské okno s žaluziemi umožní dostatek světla či přistínění přesně podle potřeby. Přilehlý menší pokoj s oknem orientovaným do vnitrobloku je možné využít jako klidný pokoj pro nejmenší děti, praktickou šatnu s dostatečným úložným prostorem či komfortně vybavenou pracovnu.
Prostorný dětský pokoj je krásně prosvětlen dvěma okny a disponuje balkonem s výhledem na přilehlý park. Na zakázku vyrobený světlý moderní nábytek na míru prakticky vyplňuje výklenek, čímž mistnost opticky zvěšuje.
Byt je krásně prosvětlený a působí optimisticky a útulně zejména díky velikosti okenních otvorů a jejich orientaci na jih.
Byt se nachází ve druhém pochodí, což umožňuje snadnou dostupnost. Dům je zároveň vybaven výtahem. Dřevěná rampa na schodišti umožňuje vjet s kočárkem či s taškou na kolečkách až do bytu, kde je v předsíni připraven výklenek na uložení těchto věcí.
Výborný technický stav budovy (zcela nová dřevěná eurookna, nový výtah, nedávno provedená izolace střechy a vlastní plynová kotelna) jsou zárukou minimálního rizika havárií. Vysoký zůstatek ve fondu oprav bude použit na zateplení fasády minerální vlnou a na rekonstrukci balkonů. Ocenit lze nízké provozní náklady či kompletní údržbu a úklid společných prostor prováděných správcem budovy. Dům je klidný a bezpečný, vstupní dveře jsou zamykány a společné prostory umožňují sušení prádla či uložení kočárků a kol.
Udržovaný vnitroblok se vzrostlou zelení nabízí stinný odpočinek či místo pro bezpečné hry s dětmi. Volný čas je možné trávit v přilehlém parku, jehož součástí je i menší dětské hřiště. Výborná dopravní dostupnost a nadstandardní občanská vybavenost je samozřejmostí. Parkování před domem, možnost pronájmu stráženého místa v nejbližším okolí.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 198136
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 4+1
Plocha 92 m²
Cena: 5.450.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Vinohrady
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 681

Aktivních inzerátů
bez provize

8 989

Realizovaných obchodů
tento rok

429 856 127 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 4+1 bez realitky

5.450.000 Kč