Prodej domu 297 m² bez realitky

Babice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

NOVÁ CENA PŘI UZAVŘENÍ SMLOUVY DO 15.12.2012 + rychlé jednání SLEVA. Rodinný dům byl postaven a kolaudován v roce 1996. Nachází se v nejhezčím místě v obci Babice u Říčan, ulice Ke Hřišti 128.
Dispozice obsahuje 2 koupelny, 2xWC, obývací pokoj, kuchyň s j.k., halu, 2 pokoje v 1.N.P. a technickou místnost (prádelnu). Ve 2.N.P. halu, šatnu, pokoj a velkou ložnici...
NOVÁ CENA PŘI UZAVŘENÍ SMLOUVY DO 15.12.2012 + rychlé jednání SLEVA. Rodinný dům byl postaven a kolaudován v roce 1996. Nachází se v nejhezčím místě v obci Babice u Říčan, ulice Ke Hřišti 128.
Dispozice obsahuje 2 koupelny, 2xWC, obývací pokoj, kuchyň s j.k., halu, 2 pokoje v 1.N.P. a technickou místnost (prádelnu). Ve 2.N.P. halu, šatnu, pokoj a velkou ložnici (60m2), velkou koupelnu a WC.

celkem obytná plocha 297
garáž 40
terasy 85

Zahrada obsahuje 2 terasy, několik vzrostlých stromů, parkovací místo za dálkově ovládanou bránou, těleso studny, zpevněnou betonovou plochu. Celý pozemek je obestavěný vysokým plotem, většinou z betonových tvárnic, zajišťující naprosté soukromí.

RD je situován cca 300m od známé střední a základní školy OPEN GATE, 200m od lesa a fotbalového hřiště. V sousedství se nachází malý tenisový areál. Klidná poloha na kraji obce na vyvýšeném místě je výhodná z pohledu čistoty ovzduší, zejména v období inverzí. Nadmořská výška RD je 400m.n.m. Před RD je volná nezastavěná plocha – pole.

Příjezd k RD je po nové asfaltové komunikaci. Minimální provoz – jen příjezd k sousedním RD a fotbalovému hřišti.

RD je napojen na elektriku a kanalizaci. Vodovodní přípojka je dovedena na pozemek, ale RD používá vlastní vrtanou studnu. Plyn je veden kolem hranice pozemku.
zobrazit celý popis
I can speak English. For more information don't hesitate to contact me.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
297 m²
cena:
6.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více