Prodej rekreačního objektu 1.307 m² bez realitky

Komňa, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Zemědělská usedlost v CHKO Bílé Karpaty - Komňa

Objekt vhodný PRO BIO FARMU, KONÍRNU, AŠRÁM, CENTUM ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU APOD, i pro bydlení.

Předmětem prodeje je zemědělský objekt po kompletní rekonstrukci, který se nachází v obci Komňa – zcela mimořádná lokalita – CHKO Bílé Karpaty, okres Uherské Hradiště, 5 km od...
Zemědělská usedlost v CHKO Bílé Karpaty - Komňa

Objekt vhodný PRO BIO FARMU, KONÍRNU, AŠRÁM, CENTUM ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU APOD, i pro bydlení.

Předmětem prodeje je zemědělský objekt po kompletní rekonstrukci, který se nachází v obci Komňa – zcela mimořádná lokalita – CHKO Bílé Karpaty, okres Uherské Hradiště, 5 km od Bojkovic na silniční spojce Brno, na hranici Slovenské republiky. Nemovitost se nachází v bývalém areálu Zemědělského družstva Komňa.

Jedná se o nemovitosti se zastavěnou plochou 1307 m2 a pozemky o výměře cca 100 000 m2
Objekt se skládá ze dvou částí, administrativně provozní, zázemí občerstvení a stájí, které jsou propojeny spojovacími prostory. Nemovitost je částečně podsklepená s možností využití rozsáhlého podkroví pro vybudování ubytování, školícího centra apod.
Inženýrské sítě: vodovod z řádu, kanalizace, elektro.
Přístup k nemovitosti je zabezpečen po zpevněné komunikaci.
Část objektu administrativně provozní je po celkové rekonstrukci a donedávna byla používána jako zázemí pro činnost – sportovní jezdecký klub a chov drobného domácího zvířectva (kozy, ovce, slepice atd.). Objekt fungoval jako domácí zemědělská farma.

V administrativně provozní části se nachází prostor cca 100 m2 využívaný jako „hospoda“ s vybudovaným sociálním zázemím. Součástí rekonstrukce bylo i zřízení šatny pro zákazníky jezdeckého klubu, dále je zde situována kancelář a obslužné prostory. Před touto částí nemovitosti se nachází nově postavená zastřešená pergola, cca 80 m2 využívaná v letním období k posezení pro hosty zařízení.

V části objektu, kde jsou stáje, se nachází 20 koňských královských boxů, sedlárna, dílna a veškeré prostory potřebné pro provozování drobné zemědělské činnosti. K této nemovitosti přiléhají pozemky o celkové rozloze cca 100 000 m2. Dalších cca 50 000 m2 by bylo možné koupit případně pronajmout vně areálu.

Pozemky se nacházejí v podhorské oblasti, která má jedinečné zvýhodněné možnosti získání dotací na zemědělskou činnost či údržbu krajiny.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.307 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více