Pronájem bytu 2+kk, 51 m² bez realitky

Pod Višňovkou, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt 2+kk v přízemí rodinného domu v klidné lokalitě v Praze 4 Krči. Byt má celkovou výměru 50,80 m2. První pokoj je průchozí a je zařízený jako kuchyně s patrem na spaní, druhý pokoj je pojatý jako obývák a pracovna. Součástí bytu je prostorná šatna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše je kompletně vybavené nábytkem i...
Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt 2+kk v přízemí rodinného domu v klidné lokalitě v Praze 4 Krči. Byt má celkovou výměru 50,80 m2. První pokoj je průchozí a je zařízený jako kuchyně s patrem na spaní, druhý pokoj je pojatý jako obývák a pracovna. Součástí bytu je prostorná šatna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše je kompletně vybavené nábytkem i spotřebiči (sporák, lednička, myčka, pračka). Z oken bytu je výhled do zahrady a dvora. Na zahradě je posezení s grilem a pískoviště pro děti, žije tu velký, ale velice přátelský pejsek. Na dvoře je místo na parkování jednoho osobního auta.
Cena 11 500 Kč měsíčně zahrnuje nájem i veškerou spotřebu elektřiny, plynu, vody i další poplatky (nejsou totiž udělané oddělené měřiče, proto volíme paušál odpovídající průměrné spotřebě). V ceně je i připojení k internetu přes DSL.
Děti ani zvířata nejsou problém. Preferujeme nekuřáky.
Ideálně při podpisu smlouvy požadujeme vratnou kauci ve výši 2 nájmů bez poplatků, tj. 14 000, lze se ale domluvit i na rozložení této částky do několika splátek.
Volné od 16. 3. 2013.
zobrazit celý popis
We offer for rent a fully furnished apartment in ground floor of a family house in a quiet locality in Prague 4 Krč. The apartment has a total area of ​​50.80 m2. The first room is furnished with a kitchen unit and a raised bed, the second room is conceived as a living room and a study room. The entrance to the living room is through the kitchen. In addition, there is a spacious dressing...
We offer for rent a fully furnished apartment in ground floor of a family house in a quiet locality in Prague 4 Krč. The apartment has a total area of ​​50.80 m2. The first room is furnished with a kitchen unit and a raised bed, the second room is conceived as a living room and a study room. The entrance to the living room is through the kitchen. In addition, there is a spacious dressing room and bathroom with shower and toilet. Everything is fully equipped with furniture and appliances (stove, refrigerator, dishwasher, washing machine). Windows are facing the garden and the courtyard. The garden has a place for barbecue and a sandpit for children. A large but very friendly dog lives outside the house. There is a place to park one car in the courtyard.
The price 11 500 CZK a month includes the rent and all electricity, gas, water, heating and other fees (there aren't any separate meters, so the fee is chosen to correspond to the estimated consumption). The price also includes Internet access via DSL.
We prefere non-smokers.
Ideally, when signing the contract we require a refundable deposit of 2 rents, ie 14 000 CZK.
Available from 16th March 2013.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
51 m²
cena:
7.000 Kč
poplatky:
4.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více