Prodej pozemku 5.090 m² bez realitky

V Jedlovci, Všestary u Říčan, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 5090 m2 vhodný pro výstavbu (na pozemku je možno umístit jednu stavbu, popř. až dvě samostatné stavby pro bydlení). Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu, je částečně oplocený, zasíťovaný (voda, elektřina, plyn), k dispozici je též vlastní studna s pitnou vodou. V současné době se na pozemku nachází jedna stavební...
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 5090 m2 vhodný pro výstavbu (na pozemku je možno umístit jednu stavbu, popř. až dvě samostatné stavby pro bydlení). Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu, je částečně oplocený, zasíťovaný (voda, elektřina, plyn), k dispozici je též vlastní studna s pitnou vodou. V současné době se na pozemku nachází jedna stavební buňka a dřevěný přístřešek. V horní části pozemku se nachází malý rybníček (průměr cca 15 m) s hrází, v současné době vypuštěný.

Pozemek se nachází na kraji obytné zástavby v blízkosti obce Strančice, má dobrou dopravní dostupnost – vlaková zastávka Strančice (do centra Prahy za cca 35 minut, ve špičce jezdí vlaky á 15 min.), nájezd na dálnici - exit 15 (po dálnici na Chodov cca 15 minut). V obci Strančice se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřská školka, základní škola, dětský lékař, praktický lékař, lékárna, pošta, obchody).

Pozemek je možné rozdělit a prodat samostatně po cca 2500 m2 za cenu 1499,- Kč / m2. V případě koupě celého pozemku cena 999,- Kč / m2. V ceně jsou zahrnuty též náklady spojené s převodem (případné rozdělení pozemku, sepsání smlouvy, poplatky katastrálnímu úřadu).

V případě zájmu je možné se domluvit na osobní prohlídce. Bližší informace na tel. 776 28 28 74 nebo emailu: tomas.lizner@seznam.cz. Pouze přímí zájemci, realitní kanceláře prosím nevolat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
5.090 m²
cena:
999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více